Jump to content

Błąd pliku : api-ms-win-core-path-l1-1-0.dll w wersji 05


Recommended Posts

Po instalacji wersji 05 pokzuje błąd pliku : api-ms-win-core-path-l1-1-0.dll . gra się poprostu wyłącza po pokazaniu okna błędu . próbowałem obie wersje XVM , mam c++ Redistrudable all in one i directx i stery bajnowsze. Po powrocie do wersji 04 jest ok , jeśli będą potrzebne logi to napisz to zainstluje jeszcze raz v 05. A gdy dany plik pobrałem i skopiowałem do system32 to gra się wyłącza bez pokazania erroru.

Edited by CzR
Link to comment
1 godzinę temu, Arkoma napisał:

Mam dokładnie ten sam problem. (mój OS to Win7 64bit)  Co go powoduje? To wina najnowszej aktualizacji WOT czy jakiś problem z najnowszą paczką modów?
Co proponujecie zrobić?

Powróć narazie do 04 , Aslaim pewnie rozwiąże problem niedługo , problem jest w modpacku a nie aktualizacji.

Link to comment
  • Administrator

Ludzie od XVM dodali cos tam odnosnie zglaszania bledow, to taki pliki exe ukryty w wotmod, i uzywany jest do wysylania raportow jak gra sie zawiesi z xvm. Te exe do dzialania potrzebuje pewnych bibliotek, najwidocznie w danym systemie tej biblioteki nie ma zainstalowanej. Dzisiaj zaktualizuje modpacka, bo widze ze juz wypuscili fixa do tego problemu, ktory wystepuje tylko na windows 7 chyba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.