Jump to content

Błąd uruchamiania gry


Recommended Posts

Witam,
 po zainstalowaniu ostatniego modpacka Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.1.8.0.1_05.exe (zweryfikowałem CRC) uruchamianie gry zatrzymuje się po załadowaniu ok 2/3 paska postępu. XVM z wersji rozwojowej. Dodatkowo antywirus wykrył:
World_of_Tanks\mods\1.8.0.1\com.modxvm.xfw\is-872NR.tmp został wykryty jako zainfekowany Gen:Variant.Johnnie.226955
World_of_Tanks\mods\1.8.0.1\com.modxvm.xfw\com.modxvm.xfw.crashreport_8.3.3.6.wotmod został wykryty jako zainfekowany Gen:Variant.Johnnie.226955

Link to comment

Niestety to samo :/ - sprawdziłem spójność WoT'a z game center - odpaliłem go bez problemu, pobrałem nowego modpacka (XVM stabilna wersja), dalej pokazuje ostrzeżenie o wirusie ( World_of_Tanks\mods\1.8.0.1\com.modxvm.xfw\is-R9ELE.tmp został wykryty jako zainfekowany Gen:Variant.Johnnie.226955. Bitdefender usunął ten element. Twoje urządzenie jest bezpieczne.) Ładuje się do 2/3 paska postępu i znika. W trybie bezpiecznym uruchamia się normalnie.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
6 minut temu, TomAschek napisał:

Niestety to samo :/ - sprawdziłem spójność WoT'a z game center - odpaliłem go bez problemu, pobrałem nowego modpacka (XVM stabilna wersja), dalej pokazuje ostrzeżenie o wirusie ( World_of_Tanks\mods\1.8.0.1\com.modxvm.xfw\is-R9ELE.tmp został wykryty jako zainfekowany Gen:Variant.Johnnie.226955. Bitdefender usunął ten element. Twoje urządzenie jest bezpieczne.) Ładuje się do 2/3 paska postępu i znika. W trybie bezpiecznym uruchamia się normalnie.

Aslains_WoT_Logs.zip 733 kB · 0 pobrań

 

 

Wyłącz Heurystyke , czyli wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych plików i przeskanuj raz jeszcze. Eset nic nie wykrył.

Link to comment

mam te same komunikaty błędów, bull guard krzyczy o johnim. wyłączenie nic nie daje, gra się nie uruchamia. przeinstalowanie mod packa ze ściągnięciem na nowo plików nic nie dało. wyłączenie antywirusa nic nie zmienia

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.