Jump to content

"Znikające"obligacje


Recommended Posts

Już kiedyś poruszałem z Tobą ten problem na forum WOT i stanęło na niczym. Ja tematu dalej nie drążyłem. 2 dni temu zainstalowałem od nowa wOT, wyczyściłem folder WOT %appdata, zainstalowałem dziś najnowszą paczkę Twoich modów i od czasu do czasu pobiera mi po 12 obligacji, mimo,że nie mam zaznaczonego automatycznego uzupełniania obligacji. Dochodzi do tego jeszcze jedno takie dziwactwo. Miałem na magazynie dyrektywę "szósty zmysł" chciałem  oczyścić magazyn z tego dziadostwa, założyłem na jakiś czołg ( akcja jednorazowa), po bitwie sprawdziłem, pole było puste. Po godzinie zagrałem tym samym czołgiem, patrzę, pole dodatkowych umiejętności znowu zapełnione dyrektywą szóstego zmysłu. Nie wiem, czy srebro za to pobrało, czy też nie. Masz może "wizję" jak to rozwiązać ( nawet nie wiem, czy to "zasługa" modów). Dodam, że tak jak pisałem wczoraj, nie mogę zrobić logów ( ani przy włączonej grze, ani przy wyłączonej) Twoim archiwizatorem.

Link to comment
  • Administrator

No to nie wiem, musialbys pisac na forum wsparcia XVM, po angielsku, moze oni maja jakies odpowiedzi. Przed kontaktem z nimi nalezy grac tylko na domyslnym XVM z wlaczonymi klodkami i bez innych modow po za XVM. Po wystapieniu problemu dostarczyc im logi xvm i python oraz pytanie. https://www.koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.