Jump to content

Problemy z grą spowodowane przez modpack


Recommended Posts

Od około miesiąca mam problem z modpackiem.


1. Jak wyłączam komputer i na nowo odpalam to modpack resetuje mi wszystkie ustawienia (Hitlogi, Efektywność w bitwie, Statystyki sesji, karuzelę czołgów, itd.), więc muszę codziennie instalować nową wersję modpacka.
2. Od czasu do czasu mam problem z WoTem. Czasami (w bitwie i w garażu) wyrzuca mnie z gry (około co 5-10 bitew) i piszę utracono połączenie z serwerem. Nie jest to spowodowanie internetem ani komputerem ponieważ kiedy gram bez modów wszystko działa. Próbowałem nawet reinstalować WoTa i problem nadal występował.

PROSZĘ O POMOC BO KOCHAM TEN MODPACK ALE W TAKIM STANIE NIE DA SIĘ GRAĆ!!!

Edited by maqos_jr
Link to comment
  • Administrator

1. Nie mam wplywu na takie cos, to juz robi Twoj wlasny windows. Czemu? nie wiem.... Moze pliki modow trafiaja do jakiegos sandboxa czy innego tymczasowego folderu, i potem znikaja, moze jakis antywir albo dziwne ustawienia windowsa.

 

2. Tez nie pomoge raczej, ale mozesz zalaczyc logi (jak z info w podpisie), moze cos znajde.

Link to comment
  • Administrator

Brakuje logow XVM i pythona. Generalnie nie widze jakichs problemow, wiec tak jak przypuszczalem, nie jestem w stanie pomoc. Uwazam ze oba problemy tworzy komputer gracza, z tego czy innego powodu, a mozliwosci jest wiele. Uprawnienia (ich brak), oprogramowanie itd itd.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.