Jump to content

Brakuje czołgów na karuzeli w garażu


Recommended Posts

Jak w temacie. Mam przynajmniej trzy czołgi w garażu których nie widzę na karuzeli w garażu. 2 są z wypożyczenia, jeden premium normalnie kupiony. Jak włączę grę bez modów to na karuzeli czołgi się pokazują normalnie. mam wyłączone w kliencie gry wszystkie filtry itd. mało tego wpisując nazwę czołgu w wyszukiwarce na karuzeli nie wychodzą w wynikach. jedyna opcja użycia takiego czołgu to wejście do magazynu i stamtąd dopiero mogę wybrać te pojazdy. W czym tkwi problem bo już ok kilku paczy jest ciągle to samo?

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

tyle że świeżo kupionego czołgu i czołgu king tiger nie wrzucałem jako rezerwowy. po za tym uruchomiona gra w trybie bezpiecznym pokazuje te czołgi normalnie na karuzeli. tylko przy odpalonej wersji z modami nie widać tych czołgów.
Gdzie to mogę sprawdzić??

 

tak to u mnie wygląda. Ten niszczyciel nie jest widoczny w karuzeli.

 

shot_604.jpg

Link to comment
  • Administrator

Ciezko tu cokolwiek wiecej powiedziec, karuzela czolgow pochodzi z XVM, wiec XVM ukrywa te czolgi, najczesciej z ww. powodu, ale sa bardzo rzadkie przypadki kiedy jest winny xvm z powodu jakiegos bledu ale takie przypadki tez istnieja, tak czy inaczej nie moge z tym nic zrobic. Proponuje pobawic sie filtrami, ew. wyczyscic ustawienia xvm w appdata, moze sie naprawi po ich resecie. Jakie to czolgi tak w ogole?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.