Jump to content

Nie działają funkcje mini mapy w opcji gry "Wielka Bitwa"


Recommended Posts

Mam ustawione pod klawiszem Ctrl powiększanie mapy i zaznaczanie wtedy myszką info. W trybie 30vs30 ta opcja nie działa. Nie działa też możliwość tworzenia plutonów podczas gry. 

Nie działa funkcja ;pokazuj okręgi życia na mini mapie./ zaznaczone do instalacji, ale nie działa w żadnym trybie

Nie działa radial menu

Bez tytułu.jpg

Bez tytułuaa.jpg

Link to comment

dlatego właśnie są błędy, bo pokazał przy robieniu zipa, że brakuje mu jakiś plików. Podejrzenia mam odnośnie ścieżki instalacji D:\Games\World_of_Tanks_EU. Gdzie chyba rozwala to dysk "D" nie mam za bardzo miejsca, by przeinstalować na dysk "C". instalowałem jeszcze przed modem WOT ENCORE na dysku "C" , przy instalacji moda wybrałem ścieżkę do dysku "D" a i tak instalator zainstalował mody w "C" w folderze Encore. Oczywiście odinstalowałem, wyczyściłem, jeszcze raz na dysk "D" i poszło, ale właśnie nie wszystko jakby się zainstalowało, to co zostało zaznaczone.

Edited by gregorb
Link to comment

Jeszcze raz przeinstalowałem grę i paczkę modów, i nadal to samo. I najciekawsze jest to, że są zaznaczone te dwie rzeczy, żeby się instalowały, a tak się nie dzieje. Po wejściu jeszcze raz w instalację modów, te dwie opcje są odznaczone. tak jakby same się "odhaczały"

Dziwne to jest

Bez tytułu1.jpg

Bez tytułu.jpg

Link to comment
  • Administrator

Jesli tak sie dzieje ze mody sie same odznaczaja to znaczy ze tak ma byc, instalator zapobiega konfliktom. Wybrales podobne mody, instalator odznacza jednego z nich.

 

Specjalnie nawet jest mod oznaczony:

 

            Obrazy minimapki
               HD minimap ShuraBB (uwaga: wyłącza minimapke XVM)

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.