Jump to content

Brak zainstalowanych modów


Recommended Posts

Witam ja mam ten sam problem mody się pobierają instaluje jako admin odpalam też adminem i niektórych nie mam już od miesiąca . dwa razy przeinstalowałem grę i nic nie pomaga wcześniej wszystko chulało aż miło.Dźwięki załogi vito74 i jeszcze kilka.pomocy 

python.log xvm.log _Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_Options.inf _Aslains_Installer_CompList.log

Link to comment

Tak zrobiłem przeinstalowałem paczkę obpaliłem i nie ma dźwięków załogi , konturów czołgów pomalowanych Twoim stylem a orginalnych kształtach wot w paskach graczy , nie przenosi załogi (choć tu wybrałem tylko pierwszą opcję pszenoszenia )

Link to comment
  • Administrator

Na próbę sciągnij te pliki :

http://files.rtor.nl/WoT/crewVoices_vito_1802.7z
http://files.rtor.nl/WoT/Aslains_original_colored_icons_with_Tier_TIM_11000.7z

 

Sprawdz ich integralnosc, np. uzywajac programy 7zip.

 

Jesli są ok to wrzuc do folderu c:\Games\World_of_Tanks_EU\Aslain_Modpack\DL_cache\ i nadpisz te ktore tam już są, nastpępnie przeinstaluj paczkę.

Link to comment

Witam wszysto chu.., . Nic nie pomaga dziękuję za pomoc . od 5 lat używam tylko modów od Ciebie więc nic się nie gryzie . .nigdy nie miałem takiego przypadku. nie mam żadnego anty vir. defendera też wyłączałem nie mam pojęcia może jakieś wirusy może win 10 przeinstaluję ale co by to miało do rzeczy ?

xvm.log python.log cef.log _Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_Options.inf _Aslains_Installer_CompList.log Components_List.txt

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.