Jump to content

Wylolgowywanie z gry po bitwie


Recommended Posts

Witam,

 

Po zalogowaniu się do gry i zagraniu kilku bitew zaczynają dziać się dziwne rzeczy, zaczyna mnie wylogowywać z gry po bitwie, nie zawsze ale bardzo często. Jak mnie nie wyloguje to nie pojawiają się wyniki bitwy.  Jak ponownie się zaloguje do gry to mam problem z dołączeniem do bitwy, potrafi mnie odłączyć od serwera. Zwykle pomaga zmiana serwera ale nie zawsze.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Wersja modpacka nie ma tutaj nic do rzeczy niestety. Problem jest zwiazany z polaczeniem prawdopodobnie, cos na kompie pewnie wywala je bo sie nie lubi z modami, nie wiem, to jest jedna z mozliwosci, musisz sobie radzic, wiem ze na 100% nie jest to blad w modach a problem lokalny. Upewnij sie tez ze grasz jako admin i tak samo instalowane sa mody.

Link to comment

Niestety ale muszę się z Tobą nie zgodzić. Dziś pograłem dłużej i przez pierwsze 30 min grania znowu wylogowywało mnie z gry. Później na próbę przez 2 godziny grałem z gra uruchomiona w trybie bezpiecznym (bez modów) i nie miałem żadnych problemów z gra. To ewidentnie wskazuje na to, że jest problem z modami. Ja korzystam tylko z Twojej paczki bo nie ma ona sobie równych.

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.