Jump to content

Wylolgowywanie z gry


Recommended Posts

Witaj, niestety mam ten sam problem i nie ważne jakimi czołgami gram po 3-4 bitwach odłącza od serwera,najdziwniejsze jest też to że dzieje się też to wtedy gdy chcę użyć bonusu X3 bo mam konto premium , klikam w "Użyj" pisze "Aktualizuje" a jak myśli dłużej jak 5 sekund to wiem że mnie odłączy od serwera .Problem nastąpił jakoś dwa dni przed końcem maratonu i jakoś po 5 dniach od aktualizacji twoich paczek. podejrzewam ze WG tu maczało palce bo mody po 3 dniach bez żadnej mikrołaty same od siebie by się nie zepsuły. A widzisz dzieje się też tak gdy wygram bitwe i mam dobre wyniki i wysoki bonus do wzięcia przy przegranych nie ma czegoś takiego tak jak by jakiś server modów nie umiał czegoś przetwożyć i wywala.Wczoraj z 11 na 12 grudnia po paczu ' v.1.11.0.0_05 ' nie wywaliło mnie ale miałem 2 wygrane na 10 bitw ale zauważyłem że w bitwie w nazwy czołgów miały wybrakowaną "B" i pisało "urasque" bądź "isonte C45" . Z wersja "v.1.11.0.0_06" chciałem odhaczyć wygląd hangarów ale sam to usunąłeś .

Sprawdź moje mody może mamy podobne co kolega wyżej .

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment

Hejka .Chyba wot załatwił mody  jakąś łatką.Bo mnie wurzuca z serwera za kazdym razem jak wybieram czołg albo odbieram prezent , cokolwiek .Jesli nic nie robię to jest git.Jesli odinstaluje aslaina xvm to wszystko wraca do normy.Po zainstalowaniu moda nie mogę nic zagrac.Szkioda bo od 7 lat nie miałem problemów z Aslainem i nie umiem bez niego grać.Albo wg załatwiło sprawę albo od wczoraj aslain coś zmienił. Bo problem jest od wczoraj wieczorem

 

Dziwne jest to że po kilkudziesieciu wywaleniach jak wpuści do bitwy to z bitew nie wyrzuca,

Narazie nie widze wyjscia jak odinstalować xvm ,zainstaluje od następnej aktualizacji.

Link to comment

U mnie do wczoraj wieczorem tez był spokój po zainstalowaniu nowej 1.11.0 łatki i nagle zaczęło się przedłuzajace wychodzenie z bitwy i niepojawiające się wyniki po bitwie co zwiastowało wywalanie po bitwie. Dziś nie mogłem wybadać nowego modułu do czołgu bo się wszystko zawieszało w wylogowywało z gry.

 

@TRANCE_BIKER

też miałem tak takie same problemy jak miałem konto premium nie mogłem skorzystać z bonusów po bitwie.

Link to comment

Witam Panowie, problem w tym że u mnie to już jest od  5 grudnia , zainstalowałem nowszego Aslaina i nic , myślałem że po aktualizacji gry bedzie ok i tez nic .Po aktualizacji z 8 grudnia instalowałem kolejno Aslaina ...02 ...03 ...05 ...06 a w miedzy czasie rezygnowałem z paru bajerów i nadaj to samo. Mam wrażenie że to jednak WG w tym palce maczało bo w połowie dnia raczej mody same z siebie się nie wykrzaczają . Ostatnio miałem tez dziwną przypadłość , pół dnia oglądałem na kompie Netflixa (pakiet 4k) śmiga aż miło no ale mówie dosyć trzeba nadrobić Tanks Rewards i po 4 bitwie wywaliło mnie "Połączenie z serwerem zostało przerwane" klikam wejdź i nic, dalej brak połączenia z serwerem okazało się że jakoś dziwnie wywaliło mi neta tylko na kompie , odpalam YT na TV  śmiga na telefonie...  śmiga...? Kontrolki na ruterze migaja jak powinny , speedtest na fonie 380Mbps a na kompie zonk po 10 minutach wszystko wróciło do normy , nigdy wcześniej tak nie miałem.a ja tylko WoTa odpaliłem 😞... 😄 .

  • Like 1
Link to comment
  • Administrator

Najlepiej wyczyscic cache gry, i zresetowac tokena, takie cos nie zaszkodzi, a moze pomoc, chociaz gwarancji rozwiazania waszych problemow nie daje, bo nie wiadomo skad ten problem macie....

 

Resetowanie tokena to na stronie xvm w swoim profilu sie robi.

  • Downvote 1
Link to comment
  • Administrator
37 minutes ago, protek84 said:

witam panowie wina ze gra sie piepszy jest [o stronie modow.... uryuchomilem gre w center wybierajac te opcje zeby ignorowac mody i wszystko dziala tak wiec krotko mowiac aslain cos spierdolil

Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, nie jest to zalezne odemnie, nie mam z tymi problemami nic wspolnego. Nie jestem twórcą XVM ani nie zarzadzam ich serwerami.

  • Downvote 1
Link to comment
W dniu 13.12.2020 o 19:46, protek84 napisał:

jakas pala dala mi minusa za to ze aslain spierdolil mody no zalosne bez kitu

Boś przesadził kolego Aslain łączy wszystko w jedno ale jak mówi on nie tworzy XVMa jakl jak i innych modów miałem raz po 2 godzinach grania białe kreski bo dane z serwera XVM nie miały synchronizacji.

 

 

A teraz z innej beczki , coś mi się wydaje że to jednak była wina XVMa bo gdy usunąłem z folderu Wargaming.net pliki (wn8exp=modsetting.dat=folder xvm=xvmscales) to miałem białe kreski zamiast xvm przy ładowaniu bitwy i już nie wywalało mnie, tylko po pierwszej bitwie interfejs z bitwy w garażu mi się wyświetlił ale to tylko raz.

Zobaczymy dzisiaj po patchu .....0.9

 

A tak przy okazji możesz mi wytłumaczyć o co chodzi z tym resetowaniem tokenów, z góry dzięki.

Edited by TRANCE_BIKER
Link to comment
  • 2 weeks later...

@protek84 Ty kurwa gnoju nie przesadzaj. Obrażając Aslaina czyli twórcę który od wielu lat robi co tylko może aby gra była lepsza pod kątem modów, wystawiasz sobie bardzo nieciekawy wizerunek. Tylko spróbuj coś jeszcze powiedzieć niemiłego na ten temat a  uwierz mi nie chcesz zadzierać z całą społecznością bo za Aslainem stoi cała masa dobrych i uprzejmych graczy. Jeśli będziesz dalej przeginał to doczekasz się bana na tym serwerze i sajonara.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.