Jump to content

Nieaktywne konto premium w garażu


Recommended Posts

Po pobraniu modpacka do najnowszej wersji gry wszystko było ok, ale dzisiaj po wejściu do gry zauważyłem, że przestało mi wykrywać konto premium.
Nie jest to tylko wizualny bug, bo gra zachowuje się jakby tego konta premium totalnie nie było, dostaję zarobki z bitwy normalnie jakby konto premium nie było aktywne, da się zablokować tylko jedną mapę.
Po wejściu na stronę wota widać, że konto premium jest aktywne.
Problem znika po uruchomieniu gry w trybie bezpiecznym.
Testowane na v1.12.1.1 #00 oraz v1.12.1.1 #01.
Załączam logi.

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by vileen
Link to comment
  • Administrator

Nie wydaje mi sie zeby ten problem byl zwiazany z modami, tym bardziej ze ani klient i ani mody nie moga zablokowac korzysci posiadania konta premium, takie cos kontrolowane jest po stronie serwera, gdyby tak bylo to tworzyli by mody ktore wlaczaja premium.

 

Pokaz jakies screeny ze nie masz premium i jak masz premium bez modow, ale i tak wydaje mi sie ze najlepiej kierowac pytania do supportu WG bo jak mi dziala wszystko ok, na tych samych modach to nie jestem w stanie raczej pomoc.

 

ps. Gralem na tych samych modach co masz i widze konto premium, i dziala normalnie.

Link to comment

Dobra to założę ticket na supporcie WG i zobaczymy co powiedzą, chociaż podejrzewam że zrzucą winę na mody skoro w trybie bezpiecznym działa.

#EDIT: Wszedłem do klienta gry żeby zrobić zrzut ekranu pokazujący problem i tym razem konto premium działa. Więc albo to jest jakiś losowy problem który nie zawsze się pojawia, albo coś po ich stronie nie działało przez pewien czas.

Edited by vileen
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.