Jump to content

Calm sea nie działa


Recommended Posts

Witam,

używam Modstation i z niego kombinowanego moda "Remove Fog and Glare + Calm sea" który przestał działać w obecnej aktualizacji. 

Obecna aktualizacja jest od 3 tygodni i nie jestem pewien czy nie działa od samego początku czy jakoś w trakcie. 

W tej aktualizacji wprowadzili jakieś zmiany graficzne wody i musiałem obniżyć jakość gry na najniższą. 

Czy ten mod działa tylko przy wyższych ustawieniach grafiki?

Nie ma różnicy czy usunę tego kombinowanego moda i zainstaluję samego Calm sea. Brak efektu gładkiej wody który znacznie odciążał mojego firmowego lapka ze zintegrowanym intelem 😞

Link to comment
  • Administrator

Nie wiem czemu uzywasz modstation do instalacji moich modow ktore mam w instalatorze 🙂

 

W WoWs 10.10.0 WG zmienilo ustawienia morza i tym samym troche grafikę, i nie mozna wrocic do dawnego typu morza.

 

Jesli chcesz osiagnac najbardziej plaska (i tym samym malo obciazajaca karte grafiki) wode na morzu, to wybierz te opcje :

 

a40bbe9b53a94e50941044db653a9d53.png

 

Nastepnie w opcjach gry wybierz Odbicia: wyłącz 

Ważne też jest aby nie wybierać najgorszej jakości renderowania morza, gdyż wtedy pojawią się fale.

 

c8782cfc188fa03444a8b3c0bd62d79f.png.6ce33e15773de279b2343c69781a80d8.png

 

Będziesz miał tak:

shot-21_12.05_16_21.42-0293.thumb.jpg.06347ee4e514abb5d8cb06a8287fea05.jpg

 

 

 

Link to comment

O i to jest odpowiedź 🙂 wieczorem użyję twojego instalatora. 

Modstation używałem bo potrzebowałem tylko kilku modyfikacji które tam były, no i jeszcze liczyłem że są one przetestowane i akceptowane przez WG. 

 

Gdybym nie miał tej spokojnej wody przed 0.10.10 to bym nic nie mówił, ale miałem, działało a teraz nie, więc zacząłem szukać czy ktoś ma podobny problem. 

Link to comment
  • Administrator

Moj modpack tez jest przetestowany i zatwierdzony przez WG, blisko z nimi wspolpracuje, jestem na prywatnym czacie z developerami gry, bylem tez w ich studiu zaproszony jako gosc specjalny, takze spokojna glowa 🙂 W mojej paczce masz wszystko to co w modstation + wiecej modow i ich konfiguracji.

 

W 10.10.0 drastycznie zmienili opcje i zachowanie wody, dlatego dawne metody nie dzialaja juz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.