Jump to content

Brak ikonek specjalizacji czołgów w bitwie


Recommended Posts

Od kilku wersji modpacka nie widzę ikonek specjalizacji czołgów podczas bitwy. Jak widać, aslainowe kolorki są, ale kształtu nie ma. 😅
Taka sama sytuacja jest na górnym panelu i minimapie, ale tylko czołgów, które się zaświeciły i zniknęły z pola widzenia.
Podejrzewam coś z XVM'em, bo na wbudowanym w niego hitlogu takie same prostokąty wyświetlają się zamiast trupich czaszek przy nazwach zniszczonych pojazdów.
Czyściłem cache gry. Nic to nie dało. Oczywiście logi załączam.

Korzystając z okazji chciałem spytać:
Czy jest jakiś sposób na zapamiętanie ustawień wprowadzonych w modach z poziomu dedykowanych im okien konfiguracji? Za każdym zainstalowaniem modpacka muszę po odpaleniu gry ustawiać na nowo Safeshota i Spam Blocker od Champi'ego, naprawiaczkę ustawiać znów w kolejności pożądanej i klawisz aktywacji na myszce a nie domyślnej spacji... Męczące to już.
Co ciekawe, niektóre mody, jak Menadżer Styli 3D (czy jak to się tam nazywa), też posiada w tym menu aplet z settingsami i jego ustawienia zawsze są zapamiętane... 🤔

obraz.png.6cd366e1c2dc694102dd86a130791bd4.png

obraz.png.0223705cfa29e8f8f7047c2c5c91f22c.png

obraz.png.24775301e1d4da9368b20b54d1a9721e.png

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Brak ikonek i czcionek to problem z czcionkami xvm, czemu nie wiem.... wydaje mi sie ze albo blad w xvm, albo cos sie zmienilo w windowsie, bo to nie blad instalatora.... najlepiej spytac tworcow XVM, po za tym jest ten temat gdzie jest pewien trik opisany: https://aslain.com/index.php?/topic/19933-strange-graphical-artifacting-on-ui-and-minimap/ . Zacznij od wykasowania wszystkich czcionek z nazwa XVM w systemie i reboot kompa, jak nie pomoze to trzeba robic ten trik.

 

Co do pytania, to nie ma mozliwosci abym takie cos wbudowal w instalator, bo to moze spowodowac problemy po aktualizacjach tych modow gdzie zmieni sie struktura plikow konfiguracyjnych, dlatego jak chcesz to musisz sam zabezpieczyc kazdy plik konfiguracyjny danego moda, a znajduja sie one w roznych miejscach, w tym w appdata.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.