Jump to content

Błąd moda albo bug moda


Recommended Posts

Witam a wiec tak po włączeniu gry wszystko pięknie działa mogę pisać w grze wiadomości sprzedawać itd ale jak wejdę do meczu i wyjdę potem do garażu to z automatu gra mi nie wyszukuje tak jakby klawiatury nie mogę pisać wgl ani sprzedawać czołgów bo sumy nie mogę uzupełnić i jak jest podgląd czołgu to nie mogę nawet kamera ruszać lewo i prawo na podgląd czołgu  jak odinstaluje aslaina to wtedy już mogę normalnie wszystko robić jak mam aslaina to już nie mogę próbowałem promoda i na promodzie dziala wszystko normalnie wiec pytanie co jest nie tak z aslainem ze mi odcina pisanie w grze po jednej rozegranej bitwie i musze resetować gre specjalnie żeby cos sprzedać lub pisać w grze  dodatkowo jak tworzyłem logi aslaina to logi pythona i xvm nie stworzyło 😕

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by werbix
Link to comment
  • werbix changed the title to Błąd moda albo bug moda
23 minuty temu, Aslain napisał:

Zobacz bez moda: Info Panel OldSkool

 

Instalowales modpack jako admin, i gra tez odpalana jako admin?

nie istalowalem jako admin modpacka i gry tez nie odpalalem zaraz sprawdze i info panel oldskool chyba mi tego nie robi bo kolega uzywa i dziala mu wszystko normalnie 

edit. odpalilem jako administrator i wszystko działa juz prawidłowo dziekuje po meczu moge sprzedawac pojazdy  i moge uzywac podgladu czolgu

Edited by werbix
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.