Jump to content

Problem z wejściem do sekcji przebieg służby -> pojazdy .


Recommended Posts

Witam od kilku aktualizacji ( mniej więcej 3/4) mam problem żeby wejść do sekcji przebieg służby -> pojazdy, tzn. np wchodę w pojazdy żeby sprawdzić średni dmg na X po czym wychodzę do garażu i drugi raz już nie mogę wejść bo się bug-uje ,z kolei po rozegranej i ukończonej bitwie znowu mogę wejść do sekcji pojazdy z tym ze tylko raz póki nie ukończę kolejnej bitwy 🙂 Bez aslaina działa wszystko normalnie .

 

Zrzut ekranu (116).png

Link to comment
14 minutes ago, Aslain said:

Musisz chyba jednak uzywac jesli masz typowy blad zwiazany z XVM 🙂 Zalacz wiec logi, info w podpisie mojego posta.

Pardon ,zapomnialem ze OTM jest od drużyny xvm 😅A takie pytanie jest gdzieś na liście opcja żeby pokazywało HP graczy przeciwnika po nacisnieciu ALT ale bez OTM ?

Link to comment
23 minutes ago, Aslain said:

HP pokazuje domyslne OTM wbudowane w gre, mozna tam sobie wybrac w menu gry co ma sie pokazywac. Jesli dobrze rozumiem nie chcesz widziec na OTM ani hp liczbowego ani paskow zycia, tylko same nazwy?

Chodzi mi dokladnie zeby na tych paskach bocznych po nacisnieciu ALT pokazywało mi HP czogłow przeciwnika tak jak na zdjeciu kazdego z osobna ale bez tego OTM 🙂

Zrzut ekranu (117).png

Link to comment
  • Administrator
31 minutes ago, bua said:

Może jest szansa w instalatorze zaznaczyć w widoczny sposób mody które używają xvm, a które nie.

Tak juz jest w tej chwili, wszystko co jest w galezi XVM nalezy do XVM, a reszta jest nie, w ten sposob latwo sie zorientowac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.