Jump to content

Nie działający celownik, dubbing, nakładka na czołgi, prędkościomierz


Recommended Posts

Po dzisiejszej instalacji paczki nie działają:
- celownik
- dubbing z czterech pancernych
- nakładka na czołgi pokazująca "słabe punkty"
- prędkościomierz
Co ciekawsze, niektóre rzeczy się włączyły (chociażby zegarek w garażu), a te właśnie nie. Pewnie było coś jeszcze, ale z całej listy nie pamietam.
Link do pliku rar z logami
https://files.fm/u/4knbs59n7
 

Link to comment
  • Administrator

Zainstalowalem identyczne modyfikacje jakie wybrales (w logach), i wszystko dziala mi poprawnie.

 

Ciezko powiedziec, w logach nic nie widze. Brzmi to troche jakby zaladowal Ci sie domyslny XVM z jakiegos powodu, nie ma szans zeby nagle wiele modow sie tak poposulo wiec wydaje mi sie ze to cos na kompie sie zle wydarzylo, mozliwe ze brak instalowania i grania jako administrator, albo jakis antywirus cos blokuje.

 

 

Link to comment

Antyvirusa specjalnie do instalacji wyłączyłem. A samą instalację uruchomiłem jako administrator (korzystam zresztą z konta administratora, ale dla Windowsa to czasem za mało). Czyli nie da się z tym nic zrobić? Może dodać instalator do piaskownicy antyvirusa? 
Swoją drogą korzystam z 360 Total Security, jeśli to w czymś pomoże. 

 

Link to comment
  • Administrator

Rozne metody pomagaja, musisz sam przetestowac, najlepszy antywirus to ten z windowsa, nie trzeba nic ekstra, a nawet i ten lubi męczyc uzytkownika, np. ze plik exe nie ma podpisanego cerytfikatu, wiec od razu "wrzucony do worka z niebezpiecznymi plikami".

Link to comment

Oto i one. Dubbingu z "Czterech..." nie ma i musisz mi wierzyć na słowo 😄

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Co dziwniejsze, jak sam widzisz, niektóre rzeczy się wczytały, a niektóre nie. Nawet zastanawiałem się, czy np. żeby były widoczne hotspoty na czołgach, to nie trzeba wyłączyć wszelkich malowań na czołgach. Jednakże to chyba tak nie działa, nie?

 

Link to comment
  • Administrator

Nie mam pojecia ale na 100% to lokalny problem, to co zwykle powoduje problemy to wlasnie antywirus i brak uprawnien do plikow, czasami niektorzy ludzie maja gre zainstalowana w kliku miejscach i instaluja do zlego folderu, albo instaluja na wlaczona gre.

Link to comment
  • Administrator
12 hours ago, NickWazalski said:

Antyvir odinstalowany, uprawnienia do plików są. Wiem gdzie zainstalowałem i tam zainstalowałem modpacka. Nie mam pojęcia o co chodzi 😕

Masz inny komputer do sprawdzenia tego tam? Proponuje zainstalowac te same mody na innym komputerze, i przeniesc zawartosc folderow mods i res_mods do originalnej lokacji uprzednio kasujac te foldery tam. Ewentualnie podobny zabieg ale do innego folderu na tym samym komputerze, nalezy zignorowac komunikat ze wot nie jest tam zainstalowane.

Link to comment
  • Administrator

Bez wchodzenia na twoj komp wiele wiecej nie moge zrobic aby to sprawdzic. Mozesz jeszcze zrobic cos takiego jak instalacja modow na nowo, potem spakowac foldery mods i res_mods i zalaczyc mi do pobrania abym mogl je sprawdzic, najlepiej na google drive. I do tego zalaczyc najnowsze logi wlasnie po instalacji tych modow (ale nalezy zagrac chociaz jedna bitwe) zanim je wygenerujesz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.