Jump to content

XVM nie działa


Recommended Posts

Witam, od 2-3 tygodni XVM kompletnie u mnie nie działa. 
Na początku wyglądało to tak że widziałem staty tylko niektórych graczy, aż od ok tygodnia. Próbowałem usunąć foldery res mods - zmieniałem ustawienia przy instalacji xvm by aslain i xvm ten oryginalny. Dosłownie nic nie pomaga. W jednej z bitew widziałem tylko swoje staty (z 2 dni temu).
|Ktoś miał podobny problem i wie może jak pomóc? 

Link to comment
  • Administrator

Witaj,

Zalacz swoje logi, informacja o nich jest w linkach z mojego podpisu pod postem.

Czy wlaczyles anonimizowanie swojego nicku w grze? Jesli tak, to jest to powodem, staty wtedy nie dzialaja, lub pojawiaja sie sporadycznie. Musisz to wylaczyc i odczekac 12h.

Link to comment
8 hours ago, Aslain said:

Witaj,

Zalacz swoje logi, informacja o nich jest w linkach z mojego podpisu pod postem.

Czy wlaczyles anonimizowanie swojego nicku w grze? Jesli tak, to jest to powodem, staty wtedy nie dzialaja, lub pojawiaja sie sporadycznie. Musisz to wylaczyc i odczekac 12h.

 

Wrzucam - ale mi głupio, bo przeczytałem cały Twój post o logach, i zrobiłem bardzo głupie błędy. 
Jeśli chodzi o anonimizowanie - to nie właczałem, jedynie z tydzien temu próbowałem włączyć i zaraz wyłączyć bo stwierdziłem że jakiś moze bug w grze. Ale od tygodnia jest wyłączone.
Ze swojej strony dziękuję za szybką reakcję! 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Towddy
nie dopisałem wszystkiego :)
Link to comment
  • Administrator

Czy instalowales i grales na koncie admina windowsa? Jesli nie to zrob to. Czy probowales resetowac tokeny XVM na ich stronie? Jesli nie, to zrob to, gra musi byc w tym czasie wylaczona. Potem odpal gre na nowo. Generalnie w xvm.log masz jakies dziwne bledy, nie umiem powiedziec skad, wiec nalezy sie zglosic do supportu XVM po angielsku: https://koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/

Dla mnie wyglada to jakby xvm nie mial dostepu do serwera xvm, czy cos w tym guscie, moze firewall albo agresywny antywirus na kompie, to juz musisz we wlasnym zakresie obadac. 🙂

Link to comment

Dzięki wielkie, w sumie nie wiem czy Ty coś zrobiłeś, ale dzisiaj nagle XVM mi działa, co prawda nie widzę wn8 (być może muszę zmienić ustawienia przy instalacji Twojego modpacka). Ale kolory widzę. Sprawdzimy jeszcze jutro. Widzę że jest nowa wersja modpacka to przy okazji ściągnę :) 
Na wszystkie pytania odpowiadam tak - w sensie resetowałem i XVM i robiłem na adminie itp. 
 

On 8/23/2022 at 8:35 PM, Aslain said:

Czy instalowales i grales na koncie admina windowsa? Jesli nie to zrob to. Czy probowales resetowac tokeny XVM na ich stronie? Jesli nie, to zrob to, gra musi byc w tym czasie wylaczona. Potem odpal gre na nowo. Generalnie w xvm.log masz jakies dziwne bledy, nie umiem powiedziec skad, wiec nalezy sie zglosic do supportu XVM po angielsku: https://koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/

Dla mnie wyglada to jakby xvm nie mial dostepu do serwera xvm, czy cos w tym guscie, moze firewall albo agresywny antywirus na kompie, to juz musisz we wlasnym zakresie obadac. 🙂

 

Naprawdę nie wiem co się stało ale już wszystko działa dobrze.

Edited by Towddy
Nowe Info
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.