Jump to content

Wyrzuca do pulpitu z ekranu ładowania gry


Go to solution Solved by sh1r0y,

Recommended Posts

Cześć, niestety mam problem w którym nie mogę włączyć gry. Zdarzyło się to dzisiaj, wczoraj wszystko było w porządku. Zauważyłem, że gdy uruchomiłem apke WG Game Center, to poinformowała mnie ona o pobraniu jakiejś aktualizacji WoTa. Gra ładuje się do połowy paska po czym nagle sama się wyłącza. Odpalenie z "bezpiecznego trybu" powoduje URUCHOMIENIE się gry - dlatego wnioskuję, że jest to problem z modami :). Dołączam logi. 

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Zainstalowalem te same mody co masz i nie mam problemow z ladowaniem garazu, czy bitwy.

 

Możesz też testowo usunąć mod: Inspektor pancerza, bo to na nim kończą się logi w python.log.

 

Sprób jeszcze naprawić klienta gry przez launchera, ew. przeinstaluj gre na czysto.

 

 

Link to comment
  • Solution

Zdecydowałem się od razu na przeinstalowanie gry, zainstalowanie modów i wszystko śmiga. Ponowne zainstalowanie okazało się być jednak kłopotliwe. Wyskakiwał błąd dostępu do plików z folderu "update". W kulki bawił się ze mną antywirus, który zaczął blokować ten folder. Wrzuciłem aplikacje Game Center w wyjątki i instalacja dobiegła końca. Tutaj pojawia się moje podejrzenie, że wszystkiemu winny był antywirus, który wcześniej zablokował tę "mini" aktualizacje (o której wspominałem w opisie błędu) po której pojawił się problem. Czy jest słuszne pozostawiam do oceny, ale może komuś to pomoże. 🙂

Dzięki bardzo za szybką pomoc i chęci do rozwiązania problemu. Miłego wieczoru 🙂 

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.