Jump to content

Zakładka "MISJE" zbugowana.


Recommended Posts

Cześć.

 

Dziś zauważyłem, że mam problem z zakładką "MISJE". Otóz po wejściu do niej z garażu, widzę jedynie kręcące się logo WOT (takie same jak przy innych ekranach ładowania), jednakże sama zakładka się nie wczytuje. Niezależnie jak długo czekam, nie odpali się. Dodam, że wszelkie inne zakładki (SKLEP, MAGAZYN, KAMPANIE, PRZEBIEG SŁUŻBY itd.) działają bez zarzutu.

 

Co do momentu pojawienia się i chronologii:

Używam modów już długi czas, nigdy problemów nie było.

 

Jedyną zmianą która zaszła wczoraj wieczorem, to połączenie mojego Wargaming z kontem Twitch żeby odbierać nagrody z Twitch Drops. Po wyłączeniu WOTa wczoraj wieczorem miałem odpalone streamy i odebrałem nagrody, w tym miedzy innymi misje na żetony z twitch drops. I dzisiaj chciałem sprawdzić jakie to misje mam do wykonania i... Bum, zakładka nie działa. Dodam, że żetony Twitch Drops zostały dodane poprawnie (widzę jest w sklepie Twitch Drops), więc wnioskuję, że i misje zostały dodane do mojego konta i coś popsuły.

 

Próbowałem odinstalować mody - nie pomogło.

Próbowałem wyczyścić cache gry - nie pomogło.

Zrobiłem reinstall gry - pomogło!

Jednak w momencie, gdy ponownie zainstalowałem zestaw modów - bug wystąpił ponownie.

Co może być istotne, jak wcześniej - próba ponownego odinstalowania modów, podobnie jak wcześniej, nie pomogła.

 

Dodam również, że pomimo buga, misje mogę ukończyć normalnie - po lewej stronie w garażu wyświetla mi się podgląd misji dziennych, i po rozegraniu jednego meczu zauważyłem, że zniszczone czołgi/zdobydy exp się normalnie naliczają, stąd wnioskuję, że błąd dotyczy wyświetlania samej zakładki i jest prawdopodobnie powiązany z dodaniem do konta misji z Twitch Drops.

 

Edit: Właśnie zauważyłem, że gdy kliknę w misje dzienne, to do zakładki z misjami dziennymi przechodzi mi normalnie. Podobnie do podzakładki "Przepustka bitewna" wejdę normalnie. Jedynie podzakładki "Wydarzenia" i "Misje" są zbugowane.

 

Logi załączam.

 

Czekam na jakieś wieści i z góry dziękuję

 

Tommy_BB

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Tommy_BB
Link to comment

W takim wypadku również napiszę.

 

Niemniej wolałem tutaj najpierw wrzucić posta, gdyż po przeinstalowaniu gry bug nie wystąpił, a pojawił się dopiero gdy wgrałem sobie na nowo mody.

 

Jesteś pewien, że w takim wypadku to kwestia Wargamingu, a nie modów?

Link to comment
  • Administrator

Jeśli bez modów taki sam jest problem, to winą jest klient gry nie mody, tak uważam. Ciężko mi tu dodać coś więcej. Tak czy siak ja bym do nich napisał. Pokazał im logi bez modów w których są będy z jakąś synchronizacją:
 

2022-10-29 16:21:22.159: ERROR: [EXCEPTION] (scripts/common/wg_async.py, 331):
Traceback (most recent call last):
  File "scripts/common/wg_async.py", line 329, in __del__
  File "scripts/common/wg_async.py", line 577, in __step
  File "scripts/client/gui/server_events/prefetcher.py", line 120, in _run
  File "scripts/common/wg_async.py", line 593, in __resume
  File "scripts/common/wg_async.py", line 558, in get
BrokenPromiseError

 Czyściłem też cache gry, ale to niewiele pomogło.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.