Jump to content

Wywala gre przy ladowaniu


Go to solution Solved by Templarus,

Recommended Posts

Mam chyba od wczoraj to samo, kilkukrotne próby naprawy spójności gry, odpalanie w trybie bezpiecznym, nawet w 32 bitach. W końcu dziś zainstalowany WG check, który powyrzucał wszystkie Twoje mody jako błędy, bez modów gra chodziła dobrze, wgrałem najnowsze i znów, po bitwie, zamiast do garażu zrywa połączenie.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Templarus
Link to comment
  • Administrator

W zalączniku informacja z linkiem jak wygenerowac logi, zalacz je.

Jesli to przez XVM to nie pomoge nic, musisz pisac do devsow XVM. Takze wpierw usun XVM i zobacz czy Ci nadal wywala. Zwykle byl winny ich serwer, ktory jak zle dziala to lubi takie cos powodowac, ale nie zawsze czasami sa to inne powody, ale nie sa mi znane.

Link to comment

Nawet to śmieszne, bo po zakończeniu gry wszystko jest zamrożone, wyjście do garażu kwitowane pytaniem czy naprawdę chcę zdezerterowac...

Robię ponowną instalację tym razem z usunięciem cache'a gry.

Tym razem udaje, że nie może połączyć się z serwerem, czyli tak jak wcześniej bywało.

Nowy log.

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by Templarus
Link to comment
44 minuty temu, Aslain napisał(a):

Nie znalazłem błędów, btw. log xvm.log pusty.

Nie potrafię Ci pomóc w kwestii pustego logu xvm, nie jestem szpeniem programującym ani dawno nie mam 15 lat 😉  Moja przygoda z kodem zatrzymała się dawno dawno temu na java i C++.

Konstatuję jedynie fakty, z modami wywala, bez modów działa.

Edit: z xvm mam jedynie dokument txt, nigdzie log, załączyć?

Edit2. Usunięcie xvm nie zmieniło niczego.

Edited by Templarus
Link to comment
  • Administrator

Log xvm.log tworzony jest jesli zamknie sie gre przez menu, jesli killuje proces gry czy cos w tym guscie, to log bedzie pusty.

44 minutes ago, Darca said:

jezeli mozna sie podpiac pod temat, u mnie problem jest przy dolaczaniu do bitwy, dostaje dc z serwera po ponownym polaczeniu wchodzi do gry, po zakonczonej nie chce wypuscic do garazu

Aslains_WoT_Logs.zip 63.64 kB · 0 downloads

2022-10-30 18:32:57.898: ERROR: [EXCEPTION] (scripts/client/predefined_hosts.py, 173):
Traceback (most recent call last):
  File "scripts/client/predefined_hosts.py", line 164, in run
  File "scripts/common/Lib/urllib2.py", line 154, in urlopen
  File "scripts/common/Lib/urllib2.py", line 429, in open
  File "scripts/common/Lib/urllib2.py", line 447, in _open
  File "scripts/common/Lib/urllib2.py", line 407, in _call_chain
  File "scripts/common/Lib/urllib2.py", line 1228, in http_open
  File "scripts/common/BWAutoImport.py", line 92, in do_open
URLError: <urlopen error timed out>

 

Jest problem z polaczeniem sie gry/moda do internetu, czasami to antywirus/firewall robi, a czasami po prostu serwer z ktorym sie ma laczyc nie dziala poprawnie, byc moze przypadek problemy ze serwem XVM, w tym wypadku albo czekac az go ktos naprawi, albo usunac XVM i nie bedzie wywalac, proponuje usunac XVM i sprawdzic czy problem wystepuje.

Link to comment
  • Solution

Usunięcie xvm i instalacja modów z pominięciem całej gałęzi xvm wydaje się być skuteczne. Wydaje się, bo za mało mam teraz czasu by dogłębnie sprawdzić.

Edit. Pomogło, jest stabilnie, tylko... zupełnie inaczej bez niektórych modów. Zupełnie inaczej mi się gra.

 

Edit2: Na próbę zainstalowałem niektóre dodatki z xvm, próbna bitwa z topografii- po ukończeniu - nie ukończono 😄 oraz  null,null i wisi.

Edited by Templarus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.