Jump to content

Ikony czołgów - lustrzane odbicie


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Administrator
13 minutes ago, HUGOBOSS said:

Ikonki to Grandorf wersja od Aslaina. Czasami lustrzane odbicie działa a czasami nie tzn w jednej bitwie działa w drugiej nie działa loteria.

Zalezy w jakiej bitwie nie dziala, bo te wielkie nie sa obslugiwane z tego co pamietam, przynajmniej nie w xvm, mozesz zalaczyc logi jak mowi informacja w podpisie posta, i zalaczyc powtorke bitwy w ktorej to nie dziala. Inaczej nie mam mozliwosci nic sprawdzic.

Link to comment

Nie zwróciłem uwagi na to jakimi gram czołgami kiedy mod nie działa ale teraz miałem dla przykładu bitwe na  CS-59. Miałem wyłączone nagrywanie powtórek więc dośle powtórkę z kolejnej bitwy w której to wystąpi.

 

A Archiwer nie tworzy zadnego pliku 😕  dlaczego ?

World of Tanks Screenshot 2022.12.07 - 21.00.16.96.png

World of Tanks Screenshot 2022.12.07 - 21.11.24.22.png

Link to comment
  • 1 month later...

Y najnowszym modpackiem , czasami ikony nie maja lustrzanego odbicia,a czasami znikają całe lub prawie całe panele boczne. A jezeli już są to nazwy graczy nie są pokolorowane według wn8, xvm jest aktywowany na stronie.

World of Tanks Screenshot 2023.01.17 - 19.22.59.45.png

replay_last_battle.wotreplay python.log xvm.log _Aslains_Installer.log _Aslains_Installer_CompList.log _Aslains_Installer_Options.inf

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.