Jump to content

Crashe gry


Go to solution Solved by Aslain,

Recommended Posts

Co bitwę, w jej trakcie jakiś mod crashuje mi grę. Dzieję się to w losowych momentach, gra na chwile się zacina jakby był lag i wyrzuca mnie do pulpitu. Mody cały czas te same od kilku wersji, natomiast ten problem nie występował parę dni temu, gdy miałem starszą wersję Twojej paczki. Byłem na urlopie parę dni, wróciłem i gdy zainstalowałem nową paczkę mam taki problem.

Aslains_WoT_Logs.zip

Dodam, że próbowałem pobierać, instalować jeszcze raz paczkę, a także odinstalowałem całkowicie i zainstalowałem ręcznie od nowa interesujące mnie mody z paczki.

Link to comment
  • Administrator

Nie widze bledów w logach, także cieżko coś tu doradzić. To może nawet nie być związane z modami, ale czasami XVM jak ma problem z serwerem może wyrzucać z gry, nie wiem czy to ten sam przypadek, zwykle jak to się dzieje to dużo ludzi to zgłasza, a tak na razie tylko Ty.

Link to comment

Po przeinstalowaniu po raz kolejny jak na razie pierwsza bitwa bez crasha, za to wiesz może jak zmienić pozycje tych ikon, bo zawsze były pod paskiem z HP. Coś się źle zainstalowało. Drugie pytanie to jest taki mod spot extended czy jakoś tak i wyświetla on nad minimapą, że kogoś wyspotowałem. Jednak ma on także dźwięk podobny do tego gdy używasz intuicji do przeładowania pocisku. Czy wiesz jak wyłączyć ten dźwięk z tego moda?

Link to comment
  • Administrator
  • Solution

Jesli XVM crashuje z winy dzialania servera XVM lub problemow z polaczeniem do niego, to bedzie to wystepowalo losowo, raz bedzie wydawalo sie ze jest ok, innym razem znow crash. Tak bylo wczesniej, kiedys...

 

Jak piszesz o kilku rzeczach naraz, mam prosbe, numeruj to, zeby latwiej sie odnoscic.

 

1. Jakich ikonk pod paskiem HP? Pokaz to na obrazku.

 

2. Ten mod kiedys mialem od spotera, teraz od kogos innego, ale ta druga osoba porzucila modowanie i byc moze nie bedzie juz aktualizacji tego moda. Sprawdz w garażu czy ten mod nie ma menu, gdzie można ustawiać opcje, a jak nie to reczna edycja pliku mod_spotted.json i tam w sekcji "sound": { usunąć gun_intuition.

Link to comment

1.Ikony
A przepraszam nie załączyłem screena.
112.png.8f362012a1640636da4b56213a4caa6b.png

Normalnie zawsze miałem te ikony typu czołgów pod paskiem.
2. Mod na spot nie ma menu, więc spróbuje tak jak mówisz 🙂

 

Co do crasha to na czystym xvm zagrałem z 10 bitewek i nic, ale możliwe, że jest jak mówisz 🙂
Teraz próbuje znów z paczką.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.