Jump to content

Nie działająca modyfikacja


Go to solution Solved by pane16,

Recommended Posts

  • Administrator

Jeszcze raz to sprawdzono, wyglada na to ze troche jednak dziala, ale mod usuwa tylko usuwa błoto i pył i możliwe że tylko na ruskich czołgach, ale generalnie ciężko powiedzieć... Tak czy siak, autor został powiadomiony, ale nie wydaje mi się żeby coś więcej mógł zdziałać w tym temacie.

Link to comment

co do modyfikacji, która usuwa brud z czołgów Svitman w swoich paczkach do eventu EBR race używa takiej i działa ona perfekcyjnie, może jakoś można od niego ją podłapać i dodać do paczki 😉

 

 

 

 

 

tutaj widać jak działa ten mod usuwający brud w paczce od Svitmana, bardzo fajna rzecz

 

shot_034.jpg

ebr (1).jpg

Edited by pane16
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sorki że nie odpisywałem, paczka głównie zmienia wygląd map pod event organizowany prze Svitmana, EBR race ( tutaj discord https://discord.gg/mEXwzVZq ). Między innymi posiada mod z "czyszczeniem" czołgów, nie jest aktualizowana regularnie, tylko na event, dałoby się z tego coś wyciągnąć?

UNZIP_THIS_____EBR_League_2023_week4_v1.zip

Edited by pane16
Link to comment
  • Administrator

Nie ma sprawy. Sprawdzilem tak na szybko, i wyglada to ze ta modyfikacja zostala zrobiona tylko dla danych pojazdow/kamuflazy uzywanych w tym evencie, zeby to zadzialalo na kazdym czolgu w grze nie ma takiej opcji, wymagalo by to recznego wyczyszczenia kamuflazy dla kazdej nacji i pojazdu itp. Ale jesli ktos takie cos zrobi moge dodac, chociaz watpie aby to ktos zrobil, i potem jeszcze pilnowal zeby nowo dodane tez to zawieraly.

Link to comment
  • Solution

ma to sens jeśli jest to ograniczone tylko dla kilku czołgów pod event bo chyba dużo z tym roboty, ja gram tylko ebrem randomy i chciałem żeby ładniej po prostu wyglądał 😄 dzięki za taką aktywność i wytłumaczenie o co chodzi 😄 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.