Jump to content

wieszanie na 20s w kazdej bitwie


Go to solution Solved by Aslain,

Recommended Posts

Cześć,

W KAŻDEJ bitwie gra mi się wiesza na około 20s. Dzieje się tak ok. 30s do 1 minuty po rozpoczęciu bitwy. Każdym czołgiem. Po tym zwieszeniu jest już OK aż do końca bitwy.

Włączyłem naprawianie gry, mody zainstalowane 'na czysto'.

-EDIT-

- teraz miałem zwiechę po 5s od startu bitwy

-w trybie bezpiecznym to samo.

-w trybie 32bit to samo.

- w bezpiecznym widzę licznik FPS i licznik laga a chyba nie powinno tego być widać bo to mod

 

RATUNKU

 

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by _G0RAL_
Link to comment

Nowe logi - w załączniku.

Jeszcze tak: zainstalowałem drugą instancję gry. Nic. Nowe stery nvidii - nic. Wyłączyłem w nvidii to streamowanie pod klawiszem i nagrywanie - też nic.

Jednego nie rozumiem - w tej drugiej instancji gry mimo że tam nie ma żadnych modów (nic nie instalowałem, katalogi modów są kurde PUSTE) , ciągle widzę w bitwie licznik FPS i pingu , w dodatku FPS pokazuje ciągle 143-144 klatki tak jakby mod ograniczenia fps (który miałem kiedyś na tej 'normalnej' instalacji) wciąż działał.

--EDIT-- i to jakis stary limiter FPS chyba wciąż działa bo mam odznaczony w instalacji modpacka - prntcrn też dołączyłem, z pierwszej i drugiej instancji (kopii) gry

JAK KURDE ???

Acha Avirę active protection wyłączałem. Jedno co mi się przypomniało to że w czasie instalacji modpacka parę dni temu Avira siędarła o plik Drop.Win32.MLDC i uparcie próbowała to wrzucic w kwarantannę

Kurcze głupieję na starość czy co 😕

Aslains_WoT_Logs.zip

shot_013.jpg

shot_001.jpg

Edited by _G0RAL_
Link to comment
  • Administrator

Jeśli wciąż widzisz mody nawet jak foldery są puste to znaczyć może jedno, masz grę zainstalowana w kilku miejscach na raz, i uruchamiasz tą wersję z modami.

 

W nowych logach widzę jeszcze błąd związany z niemożliwością połączenia się do internetu (pewnie jakiś mod), powodem jest urządzenie końcowe, czyli komputer, oprogramowanie, firewall, router. Teoretycznie niektóre mody którym się blokuje połączenie mogą destabilizować grę.

Link to comment

Hej,

Może to pomoże innym : gdy odznaczyłem 'licznik fps i ping od XVM' - problem z lagami po 20s  co bitwę ustąpił...

ALE

- nadal mam klatki ograniczone do 144 mimo ze już nie mam 'starego' moda z ogranicznikiem - tak jest niezaleznie czy instaluję ogranicznik od Aslaina i ustawię np. na 200 klatek, czy też bez ogranicznika. Dodam, że mój komp spokojnie wyciągał 210 -260 klatek.

 

Pytanie do Aslaina (wiem że już masz mnie dosyć - ale może Tobie się to jakoś też przyda):

-gdzie i jak się instalował tej 'stary' mod od ograniczania FPS, ten który był zanim dodałeś swój ?

 

Dodaję log i screen (z tym wbudowanym licznikiem FPS  z gry (chyba to jest już wbudowane w grze?)  i widocznymi klatkami w ilości 144)  po nowej instalacji paczki

 

shot_017.jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by _G0RAL_
Link to comment
  • Administrator
  • Solution

Ten ogranicznik FPS który podpisany jest moim nickiem, to jest ten sam który był wcześniej, ale nie zmieniałem mu nazwy na taki bo nie było potrzeby, ale teraz dodałem aby sie odróżniał od tego z protanki. W logach masz wybrany ogranicznik do 165fps.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.