Jump to content

Nie działający poprawnie celownik.


Recommended Posts

Witam po aktualizacji z #15 do #19 zrypciał się celownik arty na początku jak to działało to był widok z góry po przybliżeniu był widok z dołu. i po oddaleniu znowu widok z góry. teraz po przybliżeniu a potem oddaleniu dalej jest widok z dołu.

Robiłem czyszczenie cache, próbowałem przywrócić mody z #15 ale nic to nie daje(lub po prostu nie potrafię)

tutaj filimk jak to wygląda:

 

 

Link to comment
7 minut temu, Aslain napisał(a):

A nie ma ten problem zwiazku z ustawieniami jakimis w opcjach gry? Wiesz te widoki dowodcy itp. Co tam masz?

Cześć dzieki za odpowiedz, nic nie ruszałem jak skonczyłem grać w wtorek( i działało) to dzisiaj postanowiłem zrobic aktualizacje moda. no i teraz tak sie dzieje. Pomaga tylko czasem wyjscie z celownika i powrót. ale to troche dziwne

Link to comment
  • Administrator

Nie wiem czy o to chodzi, ale pod G zmieniasz widoki, i zawsze jest uzywany i zapamietany ostatni jaki uzywales. Wtedy nie bedzie samo zmienialo widokow.

 

Ewentualnie możesz zresetować wszystkie ustawienia gry, i będziesz miał tak jak po czystej jej instalacji. Nie sądzę żeby ten problem był związany z modami. Możesz jeszcze sprawdzić bez modów (safe mode) czy nadal masz problem o którym pisałeś.

Link to comment
20 godzin temu, Aslain napisał(a):

Nie wiem czy o to chodzi, ale pod G zmieniasz widoki, i zawsze jest uzywany i zapamietany ostatni jaki uzywales. Wtedy nie bedzie samo zmienialo widokow.

 

Ewentualnie możesz zresetować wszystkie ustawienia gry, i będziesz miał tak jak po czystej jej instalacji. Nie sądzę żeby ten problem był związany z modami. Możesz jeszcze sprawdzić bez modów (safe mode) czy nadal masz problem o którym pisałeś.

Cześć, poniekąd klawisz G jest wybawieniem, aczkolwiek rozchodzi sie o fakt ze jak cofałeś widok to samo sie to zmieniało, nie trzeba było klikać klawisza. Powiedz mi jak wykonać taki hard reset ustawień.

Link to comment
9 minut temu, BGT napisał(a):

Cześć, poniekąd klawisz G jest wybawieniem, aczkolwiek rozchodzi sie o fakt ze jak cofałeś widok to samo sie to zmieniało, nie trzeba było klikać klawisza. Powiedz mi jak wykonać taki hard reset ustawień.

usunięcie cache z %appdata% to robiłem i dalej nie chce to wracać

Link to comment
  • Administrator

A czy czasem to nie wplywa na to:

 

            Oddalenie widoku
               Oddalenie widoku zręcznościowego
                  do 300m
               Oddalenie widoku strategicznego artylerii
                  do 400m

 

Moze przeinstaluj paczke bez tych ustawien?

 

Troche sie pogublem, bo nie jestem pewny w czym jest problem., moze to ja czegos nie rozumiem. Mozesz tak lopatologicznie wyjasnic co chcesz zeby bylo a co sie dzieje zamiast tego? 🙂

Link to comment
13 minut temu, Aslain napisał(a):

A czy czasem to nie wplywa na to:

 

            Oddalenie widoku
               Oddalenie widoku zręcznościowego
                  do 300m
               Oddalenie widoku strategicznego artylerii
                  do 400m

 

Moze przeinstaluj paczke bez tych ustawien?

 

Troche sie pogublem, bo nie jestem pewny w czym jest problem., moze to ja czegos nie rozumiem. Mozesz tak lopatologicznie wyjasnic co chcesz zeby bylo a co sie dzieje zamiast tego? 🙂

juz to przetestuję, Chodzi o to ze rozgywam bitwę artą i mamy 2 celowniki. z góry i z dołu. Wcześniej działało to na zasadzie przybliżania kółkiem myszy, pierwszy widok był z góry po przybliżeniu był z dołu i w drugą strone oddalałeś kółkiem myszy z widoku z dołu wracałeś do widoku z góry. Wszystko działało kręcąc kólkiem myszy. a teraz na modzie jak wejdzie ci już do widoku z dołu nie możesz wrócić kólkiem do widoku z góry. Zaraz wyśle filmik jak to wygląda bez modów.

Link to comment
53 minuty temu, Aslain napisał(a):

Zainstalowalem te same mody co wybrales, i tak mi to wlasnie dziala jak na filmiku pt. jak to powinno dzialac z modami.

zrobisz mi plik reg z rejestru? zebym mogl wgrac i moze mi tez zadziała

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.