Jump to content

po instalacji XVM nie działa


Recommended Posts

@Aslain podepnę się pod ten post. XVM się nie wczytuje kompletnie, żaden mod pochodzący z XVM nie jest widoczny. Nie sprawdzałem tego zbyt dokładnie, ale pozostałe zainstalowane mody zdają się działać. Co ciekawe, wczoraj było wszystko w porządku, dzisiaj magicznie przestało działać. Myślałem, że WG wprowadziło jakiś mikropatch, który zmienił wersję klienta, ale tak nie było. Reinstalacja modpacka/zaznaczenie opcji "usuń poprzednie mody" przy instalacji, czy ręczne usunięcie folderów w mods i res_mods nie pomogło. Po zalogowaniu i załadowaniu się garażu pojawia się taki o to komunikat w kanale systemowym:
image.png.b028575bc29f4fe809c9f41e80f61117.png

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator
1 minute ago, hubix786 said:

@Aslain podepnę się pod ten post. XVM się nie wczytuje kompletnie, żaden mod pochodzący z XVM nie jest widoczny. Nie sprawdzałem tego zbyt dokładnie, ale pozostałe zainstalowane mody zdają się działać. Co ciekawe, wczoraj było wszystko w porządku, dzisiaj magicznie przestało działać. Myślałem, że WG wprowadziło jakiś mikropatch, który zmienił wersję klienta, ale tak nie było. Reinstalacja modpacka/zaznaczenie opcji "usuń poprzednie mody" przy instalacji, czy ręczne usunięcie folderów w mods i res_mods nie pomogło. Po zalogowaniu i załadowaniu się garażu pojawia się taki o to komunikat w kanale systemowym:
image.png.b028575bc29f4fe809c9f41e80f61117.png

Aslains_WoT_Logs.zip 110.69 kB · 0 downloads

Masz błędy  Odmowa dostкpu: './res_mods/1.20.0.0/system'

 

Czyli albo antywirus blokuje albo nie masz uprawnien uzytkownika, przypomninam, ze nalezy instalowac i grac na koncie admina.

Link to comment

Mimo wszystko jest to mega dziwne. Gram na tym kompurze od 2 lat, gra ciągle jest w tym samym folderze, a dziś ni z gruchy ni z pietruchy coś się zaczęło sypać. Może ma znaczenie to, że wczoraj odinstalowałem klienta piaskownicy, ale raczej to nie powinno być problemem, bo były to dwa osobne foldery 🤔

Link to comment

Nie wiem co było problemem w moim przypadku. Skończyło się na kompletnym usunięciu wota, zainstalowaniu go na nowo w tej samej lokalizacji i wszystko wróciło do normy. Dzięki za pomoc 🙂

Edited by hubix786
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.