Jump to content

Automatyczny demontaż i montaż wyposażenia


Recommended Posts

Witam. 

Może ktoś wie czy istnieje lub powstaje mod dzięki któremu można by automatycznie demontować i montować wyposażenie np. z nagród mając wykupionego wot plusa?

Jeśli nie to moim zdaniem ciekawa propozycja na moda. Pozdrawiam

Link to comment
  • Administrator
21 minutes ago, Jigsaw said:

Dzięki wielkie. Jest jeszcze problem ponieważ dziś po instalacji tej najnowszej wersji Twojej paczki non stop wywala z gry z komunikatem połączenie z serwerem zostało przerwane;/

To raczej wina serwera, czasami tez tak mogl robic XVM. Nie mam na to wplywu tak czy siak.

Link to comment
  • Administrator

Prosze bardzo 🙂 Milego grania - pewnie będziesz miał pytania co do moda od zakladania/sciagania - on jest nadal w rozwoju takze musisz wziasc poprawke. Ja go jeszcze nie uzywalem, wiec jesli masz pytania co do tego jak go okielznac to proponuje wejsc na moj discord i gadac z Kurzdorem (po ang./ukrainsku).

  • Like 1
Link to comment

Możliwe, na drugich zestawach nie sprawdzałem gdyż nadal walczę z rozłączaniem się serwera co kilka minut🤬

PS własnie sprawdziłem u siebie i drugi zestaw działa tak samo dobrze jak pierwszy tylko aby go mod zamontował to trzeba go wybrać, zmienić czołg i znów wybrać ten pierwszy czołg.

Edited by Jigsaw
  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.