Jump to content

Recommended Posts

HEJ

uzywam twoego modpack bo jest nalepszy od .... zawsze ale

pewne sugestie fajnie ze starasz sie dodac wiele modow ale masz calkowicie w pizde kategorie 

teraz zmienaim jedno ustawienie za 20 lub 40 linijek do dolu cos mio to zmieni bo .. xd do dIABLA JA WIEM ZE JESTEM DZIS W NASTROJU NIEPRZYSIADALNYM ALE XD.

stary uzywam twojego mdpack bo ma to co potrzebuje ale jak by np solo mial to co potrzeebuje odrazu bym go wzial bo U CIEBIE OPCJE KTORE ZMIENIAJA TO SAMO SA ROZJEBANE PO CALYM GUI wtf ????? ja ci moge napisac program w c lub c++ kyoty ci to9 bedzie umozliwial zmiany bez duzego bla bla bla  ale jestem zniesmaczony 4 czy 5 lat i dalej to sao jpd

Link to comment
  • Administrator

Messy no właśnie - ciężko się czyta, bo nie używasz interpunkcji, i jest to jakiś ciąg myślowy, który chyba wyrzuciłeś w przypływie emocji, ale ok....

 

Zgadzam się, w niektórych przypadkach tak właśnie jest. Dzieje/stało się tak z kilku powodów. Po pierwsze jest rozdział na XVM i resztę, więc mody moga się dublować pomiędzy tymi sekcjami, ale dzieje się tak z powodów technicznych. Po drugie, niektóre mody ciężko sklasyfikować, bo pasują do różnych kategorii, i gdzie bym ich nie dał, to mogą odstawać na pierwszy rzut oka. Po trzecie, z powodów które właśnie wymieniłem, ale też nie tylko, niektóre mody nie są kompatybilne między sobą, więc musiałem je umieścić w taki drzewkach aby nie pozwalały na niekompatybilne wybory. Po czwarte, nikt nie zapropopnował jeszcze "lepszych"/konkretnych zmian (typu daj to tam, a to tutaj), tylko są ew. narzekania jak Twoje.

 

Solo... heh no właśnie, to minimalistyczny modpack, i właśnie kluczem jest "gdyby miał", a jakby babcia miała wąsy to.... Modów mam dużo, aby każdy był zadowolony, to co Ciebie zadawala, innych niekoniecznie i chcą inne mody w paczce, dlatego jest duży wybór, a taka mnogość modów nie jest łatwa do ogarnięcia... Modpack jak Solo jest dzienninie łatwo ogarnąć, bo ma wręcz po jednym modzie, wręcz wymuszą korzystanie z danych rozwiązań i modów, niekoniecznie dobrych i właściwych. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.