Jump to content

Brak BL, nie dziala czat, gra się wiesza i wyrzuca mnie z serwera


Recommended Posts

Od jakiegos czau używam rozszerzonej listy ignorowanych graczy. Jakieś 2 aktualizacje temu BL znikła z mojej listy(liczba ignorowanych była bliska ok 13tys.). Gdy scrolluję na sam dół wywala mi grę. Próbowałem "oszukać" grę i po odznaczeniu listy ignorowanych zjechałem na sam dół listy, a nastepnie zaznaczyłem w opcjach "inną kategorię", która odpowiada za listę ignorowanych. Po wciśnieciu "OK" gra znowu zamknęła się. Nie działa mi czat, nie działa mi czat klanowy, jest tylko znaczek "loading". Sytuacja wygląda tak. Pzzed dwoma update'ami, w pierwszej bitwie zamarzała mi gra(czas dowolny, jak się grze spodobało), trwało to ok 20s, gra odmarzala i mogłem grać normalnie, aż do momentu wyjścia z gry(nie bitwy). Po tym "odmarżnięciu" działał także czat i widoczna była BL. Od dwóch aktualizacji, gra zamarza mi tak, że gdy odmaraza dostaję laga. Lag jest tak mocny, że wyrzuca mnie z serwera. Wchodze na serwer(3,4-5 razy w trakcie bitwy) i wszystko rusza od nowa. Czasami bywa tak, że gra odmarżnie za pierwszym razem jak to się działo wczesniej, a czasami walka trwa 2h, aż mi się poszczęści. Zmuszony jestem grać artą, żeby nie być za bardzo stratny. Jak się uda!?, to pózniej gram normalnie i nic się nie dzieje. Wszystko działa, czat działa, ale BL nadal nie ma i po zjechaniu na sam dół jest samoczynny EXIT. Gra może się zawiesić w dowolnym momencie bitwy: odliczanie, strzał, ruch, znieszczenie, ekran końcowy, nie ma reguły, konkretnego czasu i sytuacji!!! Zrobione zostało już wszystko, co można, oprócz czyszczenia BL. Szkoda mi 10 lat uzupełniania "listy małpiszonów" Przez tydzień z technikami z WG podejmowana była próba naprawienia błędu, nie udało się ( Nie słuchali się!!! ). Wiadomo, że szukali najpierw tam gdzie najprościej. Sprawdzany był komp, grafa, sterowniki, firewalle, reinstal gry, czyszczenie rejestru, usuwanie programów, czysty rozruch( doszło do momentu, że działa tylko gra i internet 😄 ) bla bla bla i inne pierdoły. Nic nie pomogło. Ja podejrzewam, że gdy serwer próbuje dostać info z gry, nie ogarnia takiej liczby na Ignorze, wariuje i zawiesza całą operację. Może problem leży gdzieś indziej, w razie dodatkowych pytań, pytać śmiało.

Dodam jeszcze, że wcześniej nie było takiego problemu, grałem sobie nawet z uruchomionymi 2 innym grami( ale oczywiście zminimalizowane do paska), odpalonym tle twitch'em, pootwieranymi kanałami YT i kilmowa stronami z artykułami, włączonym firewallem i 2 antywirami. Nie było żadnego problemu. Na kliencie SD zawsze było min te 300 fps, na HD zawsze te minimum 100. Zero zacięć, ścin, lagów i innych problemów.

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Wydaje mi się że ktoś miał taki problem kiedyś, chyba po angielsku to było na moim discordzie, ale nie pamiętam jak to się skończyło. Chyba też probował pomocy WG - aczkolwiek ja bym na Twoim miejscu zapytał się kogoś wyżej niż tzw. support z ticketów, bo tam to często słabo z ich wiedzą, i głównie otrzymuje się te czy inne copypasta. Napisz do przedstawiciela WG na Discord, i powiedz że support nie umiał pomoc.

 

Czarna lista raczej nie była projektowana na taką ilość ignorowanych, a mod znosi ograniczenie z ilości i tak to się kończy. 

Na tę chwilę proponuje jej wyczyszczenie, używając moda do czyszczenia listy ignorowanych.

 

image.png.d6feeb3e98de5d6e9e7b520a31b52073.png

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.