Jump to content

Kursor ucieka na srodek ekranu


Recommended Posts

  • Administrator

W logach nie znalazłem jakichś poważnych błędów. Zainstalowałem więc te same mody aby spróbować, nigdy nie używałem minimapki w centrum ale pewnie ta opcja to powoduje, i prawdopodobnie tak jest od zawsze? Napisz, bo sam nie wiem. Taki widać ma być, kursor ucieka do środka, i musisz go przesunąć na naprawiany element.

Link to comment

Od zawsze używam minimapki na środku po wciśnięciu ctrl... do teraz tego problemu nie było, a kursor zostawał nie przesuniety.  Natomiast usunalem w jednej z instalacji tego moda. Nie pomogło. Dalej uciekał na środek pomimo ze moda z mapką całkowicie usunalem

Edited by _koonanreal
Link to comment
  • Administrator

Na czystej grze bez modów też tak się zachowuje kursor, więc to normalne. Możesz pisać do WG ewentualnie, jak uważasz że kiedyś tak nie było, mi wydaje się że tak było zawsze.

Możliwe też że nie zrozumiałem problemu, jeśli tak uważasz, to nagraj film na którym widać problem, i daj do niego linka.

Link to comment

Mój problem wcześniej się nie pojawiał... precyzując problem - w momencie kiedy np zdejmą mi gąskę to ja najseksowniejszych ją poprzez naciśnięcie ctrl plus klik myszka na zestaw naprawczy... potem na naprawienie gąski... kiedyś kursor zostawał w miejscu wybrania materiału eksploatacyjnego... teraz ucieka na środek co znacznie opóźnia mi naprawę gąski.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.