Jump to content

Problem z garażem


Recommended Posts

Witam,

Mam problem interfejsem w garażu i bitwie
W garażu - drzewko badań, jakby to napisać - nie działa - raz że kompletnie nic nie widać a dwa podświetla chyba losowe czołgi których nawet nie exp'iłem
powinny być kłódki jednak ich też nie ma  - tyle się na tą chwilę dopatrzyłem w garażu
W bitwie brak jakichkolwiek danych na tabelkach i etc niestety brak screen'a

Bardzo proszę o pomoc

shot_019.jpg

shot_021.jpg

shot_022.jpg

Aslains_WoT_Logs.zip

Link to comment
  • Administrator

Odnośnie tych błędów w rogu na pierwszych screenie, jest jakiś błąd z moda Lepszy rozmiar okręgu skupienia, byc moze on powoduje problemy z interfejsem. Chyba autor tego moda zrobil w nim jakis blad w jegu menu, albo go usun, albo skasuj konfig tego moda w appdata gdzies tam bedzie w wargaming.

Link to comment

Po usunięciu tego moda dalej występuje problem z drzewkiem
w bitwie brak jakichkolwiek tabelek nawet podczas wczytywania mapy brak też hitlogów wybranych z listy
Załączam nowe logi

EDIT
Przeinstaluję grę i się odezwę (pójdzie sprawniej, wyeliminuje ewt. błędy w samej grze ( ostatnio musiałem nie wiedzieć czemu sprawdzać spójność bo gra w ogóle nie działała - bez modów))

Aslains_WoT_Logs.zip

Edited by BIMMER
opisany
  • Upvote 1
Link to comment

Po przeinstalowaniu gry problem dalej występował
ograniczyłem liste modyfikacji do XVM oraz kilku innych tj "lepszy celownik" (już brak błędu) skórki itp
pozbyłem się wszystkich modów ingerujących w karuzele oraz drzewko (choć tych w sumie nie było) (tych spoza XVM)
edytowalne zestawy też wyłączone

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem oraz pomoc

Link to comment
  • Administrator

Sprawdzalismy ten problem w dwie osoby, i nikomu z nas nie udalo sie go odtworzyc, zawsze wszystko dzialalo, zainstalowane identyczne mody co masz. To coś u Ciebie tylko 😞 Tylko nie wiem co, ale typowe problemy to antywir, nieodpowiednie uprawnienia, jakies niestandardowe ustawienia w windowsie itp.

 

Zalecalbym upewnienie sie ze instalujesz wszystko na koncie admina, i potem grasz na koncie admina, jak nic nie pomaga, zalecalbym dodakowo usuniecie modpacka i gry, i kompletne usuniecie appdata od wargamingu, i instalacja na nowo gry i modpacka, najlepiej instalowac gre w folderze niezawierajacym nietypowych znakow, spacji itp. Najlepiej do Games\World_of_Tanks_EU\

Link to comment

Tak właśnie zrobiłem,
Odinstalowałem wota, usunąłem appdata i ponownie instalowałem wszystko. Ścieżka wszystko to samo, jest tylko admin na kompie - i dalej było to samo.
Zainstalowałem inną konfiguracje i chyba działa - chyba bo jeszcze bitwy nie robiłem:p
Nie wiem co się stało kiedyś nie miałem takich problemów (kiedyś po wróciłem po dłuższej przerwie..)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.