Jump to content

Prośba o sprecyzowanie gdzie jest mod w paczce


Go to solution Solved by Aslain,

Recommended Posts

Witam, Aslain, potrzebuję moda z paczki (resztę znajdę)
Co zaznaczyć abym miał malowania załogantów i modułów wewnętrznych na czołgach. Nie mogę tego znaleźć (chodzi mi o to gdzie w każdym czołgu jest np. ładowniczy, zbiorniki silnik, magazyn itp.)
Mam innego moda do tego ale go usunę bo tak na wielu czołgach nie ma tych malowań tylko na takich starszych są.

Link to comment
  • Administrator
  • Solution

Na tą chwilę chyba najlepszy i najaktualniejszy mod to Eshter smart (inteligentne) które mają ruskie opcje w garażu, działa po wycelowaniu w czołg. Ewentualnie mniej aktualne (brakuje nowych czołgów z kilku ostatnich lat) KoreanRandom.

 

image.thumb.png.3101b3047c2c1daac0402a56055c209e.png

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
  • Administrator
1 minute ago, Shejk said:

Eshter inteligentne chodzi o to że pojawia się to po najechaniu celownikiem na czołg tak?

A Eshter ( zawsze widoczne że nie trzeba celować w czołg i widać u wszystkich tak) ?

Dokladnie tak, tylko inteligentna wersja dziala tylko po najechaniu na cel, wszystkie inne to wersje zawsze widoczne.

Link to comment
  • Administrator
9 minutes ago, Shejk said:

Ok dzięki będę wieczorem testował.

Ja wolę aby było to widoczne cały czas a nie tylko po najechaniu celownikiem 

Wydaje mi się że wersja inteligentna to też potrafi, ale musiałbys to pewnie w menu moda w garażu to wyklikać, a menu moda jest po rusku 😕

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.