Jump to content

Czy można przeglądać w instalce poszczególne mody klikając bez zaznaczania?


Go to solution Solved by Aslain,

Recommended Posts

Kiedy przeglądam instalkę w poszukiwaniu nowych modów, dobrze by było gdyby była opcja kliknięcia na pod by obejrzeć podgląd bez zaznaczania moda że się go chce. Kiedy klikniemy jakiś mod w dużej sekcji modów to często wiele okieniek się zaznacza i potem mam problem z odtworzeniem moim wstępnych ustawień. Mam nadzieje że zrozumiecie o co mi chodzi.

Link to comment
  • Administrator

Tak rozumiem, chciałem tak kiedyś zrobić, ale coś poszło nie tak. Wiem że nie przeszło to testów, np. będzie taki problem że nie będzie można kliknąć w oknie z opisem moda, ani oknie z ze zdjęciem bo jak myszką wyjedziesz po za nazwę moda, to te okienko się zamknie tam.

  • Like 1
Link to comment
  • Aslain locked and unlocked this topic

Wiem że to wymagałoby dużo pracy, ale może mógłbyć rozważyć w przyszłości zrobienie np oddzielnego przycisku, coś w stylu "show descriptions", gdzie pojawia się takie samo okno z listą modów obok i w tym oknie możesz po prostu przeglądać osobno. Wtedy może możnaby było jakoś rozwiązać ten problem. Z lewej masz zaznaczanie, a jeżeli chcesz przeglądać bez pomieszania swoich wcześniejszych wyborów, to otwierasz okno podglądu i sobie ustawiasz obok tamtego. Taki tam pomysł, wiem że to wymaga pewnie sporo pracy, wiec kompletnie na luziku. Dzięki za modpack Aslain 😉

  • Upvote 1
Link to comment
  • Administrator
  • Solution

A tak przy okazji, mozesz przegladac podglad bez wybierania myszką, wystarczy kliknac np. na mod który już masz wybrany, a potem strzałkami góra/dół klawiatury zmieniać mody na liście, bez konieczności ich wybierania.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.