Jump to content

Błąd podczas instalacji


Go to solution Solved by Aslain,

Recommended Posts

Witam.

 

Błąd jak na poniższym screeenie, po kliknięciu "spróbuj ponownie" błąd się powtarza. Po kliknięciu "pomiń plik" wyskakuje ten sam błąd odnośnie innych plików.

 

 

image.png.3ee67bcdca25fd39ed0046304129433c.png

Edited by pepeh
Link to comment
7 godzin temu, Aslain napisał(a):

Zrestartuj windowsa, jak nie pomoze to upewnij sie ze instalujesz i grasz na koncie admina, ew. sprawdz programy antywirusowe czy mieszaja w instalacji.

 

 

Sprawdziłem na początku myślałem że coś z windowsem bo aktualizacja.a okazało się że Norton blokował bo ochrona  danych osobowych czy coś takiego. Teraz pytanie czy tak tylko przy Nortonie czy teraz w paczce coś podejrzanego nie siedzi?

Link to comment
  • Administrator
  • Solution
20 minutes ago, pepeh said:

 

 

Sprawdziłem na początku myślałem że coś z windowsem bo aktualizacja.a okazało się że Norton blokował bo ochrona  danych osobowych czy coś takiego. Teraz pytanie czy tak tylko przy Nortonie czy teraz w paczce coś podejrzanego nie siedzi?

Nie ma nic podejrzanego, po prostu falszywie-dodatni wynik, zrob zgloszenie do Nortona. Ostatnio tez Windows Defender szalal, tez to zglaszalem microsoftowi aby naprawili. Moje programy są zawsze wolne od zagrożeń. Nie mógłbym sobie pozwolić na taki numer, nawet przypadkiem.

Link to comment

Zgłosiłem ten fakt do Nortona, ale niestety nie rozwiązuje to problemu. Wyłączanie zabezpieczeń również nie rozwiązuje problemu, a aplikacji samej w sobie nie da się wyłączyć nawet z poziomu menadżera urządzeń. Cały czas działa w tle i blokuje instalację.

Link to comment
  • Administrator
3 minutes ago, Amster said:

Zgłosiłem ten fakt do Nortona, ale niestety nie rozwiązuje to problemu. Wyłączanie zabezpieczeń również nie rozwiązuje problemu, a aplikacji samej w sobie nie da się wyłączyć nawet z poziomu menadżera urządzeń. Cały czas działa w tle i blokuje instalację.

Z pewnością jakoś się da, ale to już trzeba się dowiedzieć jak. Ktoś na discordzie tak wyłączył nortona:

image.png (578×189)

Link to comment

Chciałbym dla zainteresowanych wprowadzić małą aktualizację. Otóż napisałem do supportu nortona w środę i coś musieli zrobić bo dostałem odpowiedź na maila. Co prawda wygląda jak szablon kopiuj wklej i jakieś pierdoły o tym, że dziękują za zgłoszenie, ale coś faktycznie musieli usprawnić w swojej aplikacji bo jak dziś pobrałem wersję 07 modpacka to instalacja przeszła bez zająknięcia. Także bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy - szczęśliwi (albo i nie) użytkownicy nortona. 🙂

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.