Jump to content

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień dostępu do elementu.


Go to solution Solved by Aslain,

Recommended Posts

aaa.png.f4491805c1fe049c9c4cd1a9034607b4.png

Pojawia mi się komunikat że nie mogę uzyskać dostępu do tego pliku. 
Wchodziłem w zabezpieczenia i zmieniałem wszędzie, nawet w dyskowym ustawieniu zabezpieczeń aby nadać uprawnienia, i nic. 
Nie działają mi także poprzednie instalatory.

Początkowo zmieniałem zabezpieczenia w folderze pobierania a potem folderze systemowym i jedyne co się zmieniło to że szybciej wywala ten sam błąd bez chwili oczekiwania.
Teraz jestem w punkcie że nie wiem jak mógłbym przywrócić domyślne ustawienia zabezpieczeń folderów Windows tak jak było zanim zacząłem w tym grzebać na podstawie tego poradnika 
https://www.youtube.com/watch?v=AKLpxwkBdtk w folderze "Pobrane" oraz potem w C, gdzie mnie ostrzegano że może to powodować problemy. aaaa.png.65a069e0c53149949d73d96b4f66f3ed.png

Nie chciałbym w akcie desperacji resetować całego systemu, pytanie czy jest opcja resetu podstawowych ustawień od domyślnych takich, jakie były sprzed zmian jakie dokonałem, 
ORAZ 
Co zrobić aby modpack odpalił. 

Nie jestem w stanie zresetować ustawień do stanu początkowego ponieważ nie mam nośnika odzyskiwania systemu Windows.
bbbb.png.87b8bc1641ef10b8b07c7078491ed597.png


Problem dotyczy tylko i wyłącznie Modpacków. Nie wiem na czym innym mógłbym przetestować zastosowane niefortunne zmiany. 
Pomocy 😞

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.