Jump to content

Save Shot nie działpoprawnie


Recommended Posts

Witam mam problem z Save shot,mianowicie mam odznaczona funkcje na pierwszym obrazku i zaznaczony save shot, po instalacji nie działa standardowy save shot ponad to gdy instaluje ponownie to za każdym razem w takiej konfiguracji,instalatora odznacza się save shot a gdy zaznaczę funkcję na pierwszym obrazku,nie mam możliwości oddania strzału w swoich idiotów którzy aktualnie strzelają sobie do mnie bo im tak sie podoba,a gdy nie chce trafić kogoś przypadkowo nie mogę bo nie działa i oczywiście ktoś obrywa ode mnie. 
Gdy zaznaczę funkcje na pierwszym obrazku instaluje się również podstawowy save shot po jego uprzednim zaznaczeniu, ale funkcja działa nawet gdy mam wciśnięty lewy alt lub prawy i inne klawisze które mogły by odpowiadać za zaprzestanie działania funkcji 

W razie jakiś jeszcze informacji proszę pisać albo można się ze mną skontaktować przez WoT nick taki sam jak tu na forum

 

Nie ma znaczenia która to wersja instalatora wersji WoT 9.8.1 jest tak samo 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

post-7694-0-10698900-1433520950_thumb.jp

post-7694-0-90301300-1433521161_thumb.jp

Link to comment
  • Administrator

Tak to dziala:

 

Jesli wybierzesz jednoczesnie SafeShot osobny, oraz cokolwiek w AAS to zainstaluje sie tylko AAS (z wyborami we wlasnej galezi). Chcac miec ten osobny nie mozesz instalowaćniczego w AAS, w tym samego AAS.

 

Wylacze dzisiaj blokowanie strzelania w team killerow w AAS.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.