Jump to content

Informacja o użyciu multipacka od ProTanki


Recommended Posts

Po aktualizacji Aslain ModPack 4.4.7. dograłem do modów odgłosy załogi Kapitan Bomba i do aktualizacji 4.4.10. nadal wyskakuje mi czasem komunikat iż używam bezlicensyjnie ProTanki multipack (od 9.8 do 9.8.1 innych modów nie dorzucałem). Między czasie dla pewności zobaczyłem pełną listę modów które wgrałem ale nic o jakimś ProTanki nie było wspomniane (chyba że to jakiś program działający w modpacku... no cóż na takich sprawach kiepsko się znam). Oczywiście żadnych innych modpacków (czy tam multipacków) nie używam (właściwie nawet nie wiem czy się tak da).

 

Kiepsko niestety z moim angielskim, dlatego tylko tyle mogę powiedzieć o tym komunikacie :P

 

Przedtem nic podobnego mi nie wyskakiwało zaraz po bitwie, więc sądzę iż w tym jest problem.

 

Z góry dziękuje za wszelaką pomoc :)

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

Dziekuje, chce pozbyc sie wszystkich modow ProTanki ktore to wyswietlaja, niestety programisci od nich tak to poukrywali i sie pozniej rozsialo po sieci, nie wiem w czym to moze byc, do tego pojawia sie raz na dzien wiec ciezko probowac usuwajac mody po modach.

Link to comment

hmm tak sobię jeszcze przypomniałem że dorzuciłem do używanych modów (mimo że zrobiłem to około tydzień wcześniej, nic wtedy jeszcze nie wyskakiwało), mod pokazujący reload okolicznych przeciwników/sojuszników. Warto byłoby go też sprawdzić :P

Link to comment
  • Administrator

Eh no nic, na razie wiec zrobie tak, instalator bedzie instalowal specjalne pliki ktore oszukaja ten skrypt spamerski, a w miedzyczasie moze sprawa sama sie wyjasni, szkoda tylko ze te smieci musza sie instalowac do kat. z wot, chociaz nic zlego z nich nie wyniknie to i tak nie lubie takich rozwiazan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.