Jump to content

Wybór odgłosów załogi z poziomu WOT-a


Recommended Posts

Nie wiem czy jest realne, ale czy odgłosy załogi można by wybierać z samego WOT-a ???

( przy instalacji wybierało by sie np. wszystkie opcje lub wybrane, a z poziomu WOTa wybierało by sie odpowiedni wpis)

Link to comment
  • Administrator

Nie sadze, bo WoT raz wgrane dzwieki bufferuje i nie pozwala na ich przeladowanie na wlaczonym kliencie. Moze ktos musialby napisac jakis skrypt co by je przeladowywal, nie spotkalem sie z czyms takim.

Link to comment

Przecież mogłobyć, skoro Ustawienia=>Dźwięk =>"Komunikaty głosowe w bitwie" są 3 opcje do wyboru:

- standardowy (które podmieniasz i które na codzień używamy..)

- narodowe (są uszkodzone albo plików brak)

- US & UK English (są uszkodzone albo plików brak)

 

Skoro możesz podmieniać pliki ze standardowego to można albo dopisać dodane opcje głosowe załogi przy Twoim instalatorze albo wykorzystaćjuż istniejące skoro i tak są uszkodzone...

 

Nie wiem głośmo myślę:

- jeśli jestem w błędzie popraw mnie albo podziel się wiedzą i ułatw mi, gdzie mam szukać standardowych i postaram do tego dojść osobiście , skoro i tak jestem w domu przez najbliższe dni..

pozdrawiam i dziękuję za dotychczasową Twoją pracę oraz Twój wkład i czas by Nam się lepiej grało

Pawik74

 

PS.1. Komunikaty głosowe szybko się nudzą zwłaszcza jeden polski mnie denerwuje , stąd moje rozważania i chęć rozwiązania tej błahostki,,, A fajnie by było miećte możliwości wybrania komunikatów głosowych w grze , co nie...

 

PS.2. W innych modach tego nie widziałem , ale fajnie by było zrobić to jako pierwsi.. Bądź co bądź matematyków i informatyków w binarkach w Polsce mamych niezłych

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.