Jump to content

Problem z celownikiem artyleryjskim.


Recommended Posts

Witam Aslain. Na wstępie wyrazy szacunku za Twoją działalność, z prośbą o umożliwienie donacji przelewem z konta bankowego (nie chcę używać pay pal ani karty). Co do problemu z celownikiem artyleryjskim. Od ostatniej aktualizacji (9,8) w momencie przejścia na widok arty, czyli gdy przyciskam Lshift celownik blokuje się w dziwaczny sposób, pojawia się siatka celownika, ale widok jest zza czołgu (postaram się przesłać Ci zapis bitwy). Nie pojawia się widok artyleryjski, więc nie ma możliwości strzelania do celów poza zasięgiem widzenia (kwadrat). Używam różnych art.(obecnie cztery) na wszystkich to się powtarza. Instalowałem wiele kolejnych paczek, problem pojawiał się w każdej. Wiem, że ma to związek z Battle Asistant, gdyż nie zainstalowanie go likwiduje kłopot, tyle, że nie ma fajnego, dodatkowego widoku (pozostaje tylko ten z WoT). W modzie 4.4.15 umieściłeś inną możliwość instalacji Battle Asistat'a i to działa, chociaż nie do końca sprawnie (odpowiedni zapis postaram się wysłać). Widać, że problem jest we właściwym BA. Wczoraj zainstalowałem wersję 4.4.28 i znowu to samo (zapis bitwy jest z dnia wczorajszego). Z braku "dodatkowego BA" musiałem wrócić do 4.4.15. Nadmienię, że mój lapek nie jest najmocniejszy, więc gram na wersji SD klienta gry. Mam nadzieję, że uda Ci się naprawić ten element moda. Pozdrawiam

Link to comment

P.S. Niestety nie mogę przesłać zapisów, gdyż "nie mam uprawnień do przesyłania tego typu plików"  :( Spróbuję skopiować i wtedy wysłać. Pozdrawiam. 

P.S. skopiowanie też nic nie dało  :huh: Może jakaś podpowiedź?  :unsure:

Link to comment

Jeszcze jedna próba. (tak to jest jak się nie czyta instrukcji  ;) ) Robię tak jak w niej napisałeś. Dziwaczna reakcja na Lshift to widok zza pleców arty, całkowite zamrożenie ekranu (nie można spojrzeć w żadną stronę), pojawienie się siatki celownika (również całkowicie nieruchomej). Na przycisk "G" nie ma reakcji, całość znika po ponowny naciśnięciu Lshift, wracając do widoku przed próbą celowania. Opisuję tak, gdybyś nie dał rady odczytać moich plików. Pozdrawiam

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.