Jump to content

Problem z prawidłowym wywietlaniem ikonek


Recommended Posts

Witam. Może to nie jest duży problem ale denerwujący. Na Aslainowych ikonkach konturów czołgów wyświetlana jest dodatkowa informacja o tierze czołgów (patrz zdjęcie). Ta dodatkowa informacja nakłada się na te prawidłowe ikonki.

Drugi problem jest taki, że pomimo zaznaczenia podczas instalacji o wyświetlaniu wąskiego panelu graczy to po odliczeniu rozpoczęcia gry w 80% przypadków zostaje szeroki panel(jak na zdjęciu) i muszę go zmieniać na wąski.

post-8050-0-59416300-1436185156_thumb.jp

Edited by hajer_mihau
Link to comment

W opcjach gry czy podczas instalacji Twojej paczki modów?

W drugiej sprawie wiem jak to się robi tylko chodzi o to, że prawie za każdym razem muszę tak robić a przed aktualizacją do 9.8 pamiętał moje ustawienia i zawsze miałem wąski panel.

Dziękuję za zainteresowanie moimi problemami i proszę o dalszą pomoc. 

Link to comment
  • Administrator

Tak w opcjach gry, tak jak zaznaczono we faq na samym poczatku, screen podchodzi ze starszego wota ale generalnie wiesz o co chodzi teraz:

 

contoursettings.png

 

Drugi problem pojawil sie z powodu ze WG wprowadzilo dynamiczne plutony i popsulo XVMa, problem naprawiono w XVM dla 9.9 takze w przyszlosci nie bedziesz musial sie tym martwic.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.