Jump to content

po deinstalacji gra sie nie uruchamia


Recommended Posts

Witam 

 

Na początku chciałem pochwalić za kawał niezłej roboty:)

 

 

A teraz problem 

wiadomo jak każdy z nas próbuje co chwile jakiś modyfikacji, wszystko działało bez problemów do momentu gdy dokonałem de-instalacji za pomocą pliku z głównego katalogu WoT.

 

po de-instalacji wygląda na to że padł lancher , po kliknięciu w "odtwórz" wychodzi do pulpitu i tyle. 

 

Nie panikowałbym, gdyby się to zdarzyło raz , jednak w miedzy czasie zmieniłem system i stało się to zarówno na win 7 jak i win 8.

rozmawiałem również z kolega ( pomagając mu zainstalować - co ma zaznaczyć ) użył funkcji un-install i to samo . Padł lancher.

 

po raz kolejny byłem zmuszony ściągnąć WoT.

 

Proszę o przyjrzenie się sprawie i oczywiście naprawę :)

 

Pozdro Paweł

 

 

Link to comment

i tak się też właśnie stało .. usunął coś czego nie powinien 

 

dobrze by było w takim wypadku poinformować ludków by tego nie używali :) lub zablokować możliwość ..

bo nie ukrywam że może to człowieka porządnie wcu..... zdenerwować ^^  , jak musi ponownie ściągać grę , której ściąganie w niektórych przypadkach to ponad 2h 

 

Ale dobrze wiedzieć , będę  podpowiadał znajomym by nie używać tej opcji ! :)

Link to comment
  • Administrator

Problemem prawdopodobnie jest fakt ze to co on usuwa, to suma rzeczy tego co przez caly wczesniejszy czas instalowal, wlacznie z nieuzywanymi juz od dawna u mnie niebezpiecznymi nadpisywaniami res/audio, ktore pojawily sie w jednych z pierwszych wersji modpacka, i niektórzy moga to miec do teraz. Podobnie moze byc z res_mods/0.9.2 (usunie katalog 0.9.2 i gra sie nie uruchomi), albo paths.xml, ktore modowane tez zostana odinstalowane podczas odinstalowywania i efekt rowniez bedzie blad w grze ze nie brakuje jej jakichs plikow, badz wpisow.

Link to comment

to tak jak używanie programów do czyszczenia rejestrów ... używasz na własna odpowiedzialność z możliwością że system się po resecie nie uruchomi :))

 

podsumowując unikać używania X :) i nie będzie problemów 

Dzięki za szybka reakcje 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.