Jump to content

I have problem with sound after last version


Recommended Posts

Mam problem po zainstalowaniu wersji .14 dzisiejszej wywala mi błędy plików sound netframe non stop na każdej bitwie po 4/5 razy. Do tego jak próbuje dodać plik pytlog wyskakuje błąd this upload failed więć tego plik nie jestem w stanie dodać.

Aslains_readme.rtf

xvm.log

_Aslain_logs.zip

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Options.inf

_Aslains_Installer_Options.txt

Link to comment

ok zaraz nagram jeszcze raz, wywalało dokładnie błąd pliku sounder.exe z net framework i tylko na tej wersji na wcześniejszych było ok sorka że zawracam gitarę ale to 1 taki błąd który naprawdę mocno przeszkadza w grze bo stopuje czołg i do tego nie można strzelać 2 bitwy przegrałem przez to wczoraj :) zaraz zainstaluje i sprawdzę

Link to comment

Jeszcze jedno nie wiem czemu nie działają mi od początku żadne nakładki garaży zmiana wyglądu ani zmiana ikonek załogi kobieca anime girls und panzer a do tego nie działają poprawnie aslanowe ikonki dlc z ikon i konturów chodzi o wersje konturową i 3d nie widać opisów czołgów ani tierów na grafice

Wyłączenie moda Sixth Sense Duration by BirrettaMalefica pomogło błąd sounder w 2 bitwach nie pojawił się a to już rewelacja bo miałem w każdej go po 5/6 razy.

Jeśli błędy o których mówię chcesz sprawdzić to zainstaluje ponownie całość modów i założę nowy temat tylko podaj które pliki potrzebujesz żebym dodał.

Pozdrawiam

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.