Jump to content

wyrzuca do windy


Recommended Posts

  • Administrator

Normalne ze co patch WG cos nie dziala poprawnie, to wina zmian w kodzie gry, i nieprzystosowanych do nich modow, ale tez i bledy samych tworcow gry.

 

Nie daliscie logow, ani nic wiec nie pomoge, ale polecam najnowszy instalator, oraz nie kombinowac z wot tweakerem.

Link to comment

Mam to samo co koledzy, gram kilka bitew i wywala mnie z gry czasem przy ladowaniu czasem w trakcie, nie wiem czy to wina twojego xvma modow czy czego ale tak sie nie da grac.dzieje sie tak od wersji 6.5 modow do laty 9.10.malo tego ostatnie dwa sa tak zjebane ze instalujac albo mam brak zmiany kolorow na niebieski brak zasiegow widzenia itd lub znikaja albo nie dzialaja panele multihitlog z wn8 na zywo w bitwie albo wali sie autocelowanie.Czy zainstaluje wot tweaka czy nie nie ma to zadnego znaczenia i tak wypieprza mnie z gry.Po drugie po co dajesz po przyslowiowe 5 razy jeden i ten sam bezuzyteczny mod np wskaznik wyspotowanego wroga ktory powtarza sie chyba ze 4 razy (w panelach i osobno)?to samo autoequip to chyba najbardziej bezuzyteczny pseudomod jaki istnieje nic nie robi i nie dziala tak jak niby mialby dzialac bo zeby dzialal trzeba miec do minimum dwa zestawy tych samych urzadzen bo gdy zgine w bitwie nie mozna z tego czolgu wyjac np siatki i zalozyc na innego, wiec po co mi to skoro musze miec dwa?Dodalbys moda na autogaszenie.co sie stalo z celownikiem kreigera czy jakos tak?od wersji 9.8 go nie ma juz nieaktualizuje go nikt?Nie dorzuce ci logow bo nic w nich nie ma.mody instalowane na czysto z resetowaniem ustawien i czyszczeniem cache'u i lipa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.