Jump to content

celownik nie działa poprawnie w trybie rozwałki


Recommended Posts

winne jest ExtraAimInfo

 

popatrzyłem w logi i później zrobiłem test przeinstalowując paczkę i bez ExtraAimInfo wszystko z celownikiem jest ok.

 

cześć zawartości pliku python.log

 

ERROR: Traceback (most recent call last):
ERROR:   File "scripts/client/VehicleGunRotator.py", line 486, in __onTick
ERROR:   File "mod_pmod.py", line 2920, in newUpdateGunMarker
ERROR:   File "scripts/client/AvatarInputHandler/__init__.py", line 355, in updateGunMarker
ERROR:   File "ExtraAimInfo", line 353, in newupdateMarkerPos
ERROR:   File "ExtraAimInfo", line 511, in setVisible

Link to comment
  • Administrator

Zeby to bylo takie proste ze widzisz nazwe pliku moda w pythonie, i juz wiesz ze on robi problem, tak nie jest niestety. Widzisz skrypty pythona ktora sie wysypuja, ale moga to robic z powodu moda ktory nie jest na liscie errorow w pythonie - to mnie bardzo irytuje, ale tak jest niestety...

 

Tym bardziej ze widze na przyklad ze pmod tez niby robi problemy, a jego error jest podobny do bledu w ExtraAim wiec jest raczej jak mowilem, "cos" rzuca cien na te mody, i one sieja bledami, niestety co to jest, wiedziec moze tylko tworca moda ktory robi problemy.

Link to comment

to było dla mnie tylko wskazówka i tak jak pisałem wyżej zrobiłem test, który polegał na tym:

 

zainstalowałem paczkę v15

- uruchomiłem bitwę w rozwałce i błąd wystepował

- przeinstalowałem paczkę na nowo bez ExtraAimInfo

- uruchomiłem bitwę w rozwałce i nie było już problemu

 

PS. jestem programista i na co dzień zajmuje się analiza i poprawianiem bugów ;)

 

Dla pewności możesz powtórzyć problem i zweryfikować to co napisałem powyżej :P

Edited by misqowiecPL
Link to comment
  • Administrator

Trzeba bylo od razu pisac żeś programista :)

 

Zeby sprobowac odtworzyc problem, musialbym miec te same warunki, przynajmniej w samej grze, czyli grac czolgiem ktorym Ty grales, na tej samej mapce na ktorej wystapil problem i w tym samym trybie gry, a najlepiej jeszcze zeby jezdzic podobna trasa :)

 

Tak czy siak jesli to faktycznie ExtraAimInfo to widze ze ten mod dalej wesolo powoduje problemy, u mnie niestety nigdy nie udalo sie odtworzyc tego problemu, a probowalem wszystkie konfiguracje modow jakie mi podsylano w logach.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.