Jump to content

Bug , nie moge się ruszyć


Recommended Posts

Tak jak w topicu , nie mogę się ruszyć przeważnie jest to artą , że nie mogę jechać ani nic tylko celować mogę , ale zaczeło to i na zwykłych czołgach się dziać, mam najnowszego mod packa , widziałem że tam coś przez battle asistanta ale przecież jego nie używam na td czy ht , robisz coś z tym?

Link to comment

Potwierdzam. Zabklokowało mi artę raz czy dwa na zestawie 9.12.14. Zestaw modów mam raczej niezmienny, dziś zainstaluję 9.12.15 i zobaczymy.

Sporo gram artylerią i w porównaniu z ostatnim częstym blokowaniem to wczorajsze na razie uznaję za przypadek.

Link to comment

Tak się zastanawiam czy przypadkiem nakładanie się aktywacji powiększenia mapy - L.CTRL oraz panelu zniszczeń i napraw pod tym samym klawiszem nie ogłupia trochę gry.

Ale potestujemy dziś granie 'babokami przeokrutnymi' na najnowszych modach z paczki. B)

Bo blokada następuje, przynajmniej u mnie właśnie w momencie wchodzenia/wychodzenia z powiększenia.

Edited by riload
Link to comment
  • Administrator

Tak się zastanawiam czy przypadkiem nakładanie się aktywacji powiększenia mapy - L.CTRL oraz panelu zniszczeń i napraw pod tym samym klawiszem nie ogłupia trochę gry.

Ale potestujemy dziś granie 'babokami przeokrutnymi' na najnowszych modach z paczki. B)

Bo blokada następuje, przynajmniej u mnie właśnie w momencie wchodzenia/wychodzenia z powiększenia.

 

Wszystko mozliwe, to by nawet mialo sens, jak mozesz sprawdzic to zrob to i daj znac :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.