Jump to content

Ciekawa sytuacja


Recommended Posts

Witam 

Dziś grałem sobie legalnie na paczce modów, przestałem grać wyłączyłem gre na czas 30 min i powróciłem ponownie wczytuję się pasek gry odliczanie się zakończyło i nie chce mnie wrzucić do gry, a w górnym lewym rogu monitora pojawił się celownik, trochę się zdziwiłem że 30 min temu wszystko chodziło a teraz coś nie tak. Ściągnąłem jeszcze raz paczke Aslaina zainstalowałem mody te na których dotychczas grałem z usunięciem nawet cache ustawień itp i by nie wbijać od razu do bitwy to najpierw wbiłem do bitwy treningowej bez problemowo mnie wrzuciło ucieszyłem się  z tego powodu więc czas na losową bitwe , a do losowej już nie chciało mnie wrzucić na mape i było to samo co przedtem ciekawy jestem dlaczego?  

Edited by ZibiChybi
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hmm zrobimy tak jak pobiorę nową wersję twojego mod packa to w tedy sprawdzę jeszcze raz na razie będę grał bez modów, a jeśli chodzi o nowa wersje to chrome mi blokuje pobieranie coś jest nie tak z tą paczką.

 

Co do problemu pobierania w chromie czasem tak bywa że nie można pobrać bramka bezpieczeństwa zapory systemu ma problemy z aktualizacjami i dlatego tak się dzieje.

Sam to przerabiałem.

Jakiego masz WIN? To podstawa bo jeżeli jest to win10 to jak masz automatyczne aktualizacje to często są małe mini paczki, których nawet nie zauważysz że coś się pobrało i często chrome ma z tym problem

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.