Jump to content

Skalowanie dla monitorów 4k


Recommended Posts

Cześć, mam problem z wyświetlaniem niektórych modów. Mam rozdzielczość ekranu 3840 x 2160 i niektóre mody nachodzą na siebie, lub trzcionka jest zbyt mała. W starszych wersjach aslaina było skalowanie dla monitorów 4k,. Czy można to przywrócić?

Link to comment
{"Skala": 200, // powiększanie interfejsu% pierwotnej "bigtimebuX": 500, // współrzędne dużej raportu timera na początku bitwy (w poziomie) "Chaty": 850, // współrzędne czacie (pionowe) "consumablesPanelY": -65 // współrzędne panelu z kaset i materiałów eksploatacyjnych "crosshairX": 0, // współrzędne widzenia (w poziomie) "crosshairY": 160, // współrzędne widzenia (w pionie) "damagePanelY": 1700 // panel uszkodzeń współrzędnych ( pionowa) "killMessagesX": 3150, // współrzędne zgłosiło zabitych zbiorniki (w poziomie) "ribbonY": 51, // Y koordynuje taśmy w środku ekranu "rightPlayersPanelX": 2830, // współrzędne odpowiednich graczy szybowych (pozioma) "vehicleMessagesX" -500 // współrzędne zgłaszane Kreta (poziomą) "vehicleMessagesY": -65 // współrzędne zgłaszane Kreta (w pionie)}

 

Aslain mógł byś trochę pomóc? Przetłumaczyłem  w translatorze, ale i tak za dużo z tego nie wiem.  Generalnie mam rozdzielczość ekranu 3840 x 2140 po zmianie wartości lewy panel z ikonkami teamu jest ok. Ale prawego nie mam nadal. Zmniejszył się zegar odliczania do bitwy, ale nie mogę ustawić go na środku. Nie wiem, jak ustawić hitlogi moich uszkodzeń i uszkodzeń, które otrzymałem. No i powiększenie mapy pod klawiszem control. Po użyciu mapa nie mieści mi się na ekranie i odrazu znika z prawego dolnego rogu. Mógł byś wrzucić jakiś skrócony opis, co za co odpowiada?

Link to comment
  • Administrator

Ciezko mi pomoc, nie mam takiego monitora zeby moc sprawdzic efekty dzialania moda u siebie.  Musisz pobawic sie tymi ustawieniami moda, jesli chodzi o drugie pytanie to prawdopodobnie mozesz to uzyskac edytujac plik elements.xc. Wiecej nie moge pomoc na te chwile, mam duzo zajec przed swietami, w tym kompletowanie paczek.

Link to comment
  • 3 months later...

Oki poradziłem sobie z wyskalowaniem "prawie wszystkiego".  Czy mógłbyś mi powiedzieć jak dokładnie nazywa się mod, albo jaki wpis odpowiada za jego ustawienia, a chodzi mi o moda , który pokazuje który z pojazdów został wyspotowany, kropka przy ikonce czołgu, czy tam oko, kto jak ma tam ustawione. Znaczniki pojazdów sojuszniczych wychodzą mi po za ekran, a drużyny przeciwnej wyświetlają się na środku ekranu. Musiał bym to przesunąć w prawą stronę. 

Link to comment
  • 4 years later...

Odświeżę temat , zrobiłem nowy system gra poszła normalnie wbiłem 4k normalnie no i "aslain" instaluje normalnie ale coś mi przeszkadzało i interfejs zmienił się 4 krotnie mniejszy , znowu inna konfiguracja w tym przerośniętym modzie i nic , po którymś razie wnerwiłem się i znowu "aslain" opcja reset i wszystko wróciło do normy . Gra w 4k jest z normalnym interfejsem jak na FulHD . Nie doszedłem do tego co to zmienia ale cieszyłem się że reset pomógł . Tak samo pro tanki przy wskazywaniu na czołg tabliczka z wyświetlaniem penetracji pancerza jest poza ekranem :( . Tak samo gdy zrobisz na windows10 skalowanie ze 100% na 200% i wrócisz to znikną przyciski na dole i nijak je kliknąć to już całkiem porażka 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.