Jump to content

Zwis gry na etapie "wczytywanie interfejsu"/brak karuzeli


Recommended Posts

Aloha Aslain,

korzystam z Twojej pracy „od zawsze”, niestety po raz pierwszy natknąłem się na problem, z którym nie jestem sobie w stanie poradzić. Proszę o pomoc.

Oczywiście zostały wykonane podstawowe czynności jakie wykonuje się w przypadku napotkania nieznanych problemów :)

 

Problem pojawił się z pierwszym Twoim releasem, po ostatniej łatce wprowadzonej przez WG.

Początkowo po wczytaniu garażu, nie było widać karuzeli, nie można było dokonać żadnej aktywności w oknie gry. Po następnych Twoich poprawkach (kolejnych update`ach), gra się wczytywała, do momentu pojawienia się "wczytywania interfejsu". Po czym następował zwis (printscreen w załączniku). Mieli, mieli wymielić nie może.

Aslain log i python log także w załącznikach, log xvm`a także, choć nie sądzę by tam krył się problem.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

No i oczywiście stary, świetna robota, jestem pod wielkim wrażeniem. Od zawsze ;)

 

 

 

post-10604-0-14370000-1450437323_thumb.j

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Wyczyściłem cały res mods, instaluję Twój najnowszy najnowszy rzut (13.05), może coś się odmieni ;)

Przy poprzednich instalacjach zaznaczyłem w instalatorze opcję "zresetuj ustawienia w grze oraz wyczyść catche".

 

PS - Same shit :/ Dobra, skoro u Ciebie hula, tzn., że problem tkwi gdzieś u mnie. Będę odznaczał mniej potrzebne mody, instalował, sprawdzał, aż do skutku.

PS2 - Poszło. Dzięki za uwagę, sorry za zawracanie dupy :)

 

Jeszcze raz wielkie gratulacje za tytaniczną robotę, którą odwalasz.

Edited by Leniu78
Link to comment
  • Administrator

Najczesciej problemy z logowaniem do garazu byly spowodowane przez jakies bledy w cache WoTa - wtedy pomagal jego reset, nastepnie mogly byc tez niektore mody (glownie zwiazane z garazem). Niestety nie udalo mi sie odtworzyc problemu u siebie :(

 

Po instalacji paczki skaksuj ten plik: res_mods\0.9.13\scripts\client\gui\mods\mod_tidy_messenger.pyc

 

Ew. nie instaluj na razie moda od kierunków do wyspotowanego wroga by RN

 

Daj znac czy pomoglo.

Link to comment

Przed tym jak się bujnęło, odinstalowałem mody odpowiadające za blokowanie multipingowania na mapie i zegar w garażu. Biorąc pod uwagę to co napisałeś powyżej, prawdopodobnie chodziło o zegar :)

Kierunek wyspotowanego przeciwnika działa poprawnie (nie pamiętam czy to był mod by RN).

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.