Jump to content

statystyki sesji


Recommended Posts

Hey Aslain zainstalowalem nowa paczke i kieruje na strone XVM i mam pytanie jak teraz tam sie zalogowac jesli jest tylko czarny pasek i nic wiecej zazwyczaj bylo logowanie a teraz nic nie ma ,myslaem ze cos ze zmiana jezyka ale to tez nie dzial masz jakis pomysl,czy tylko kieruje po zainstalowaniu paczki i automatycznie jest aktualizowane.Pozd.

Link to comment

 

Masz zaznaczone zeby resetowaly sie o 6 Rano :)

 

              YasenKrasen (V1)
                  Polski
                  Resetuj statystyki codziennie o 6 Rano

 

 Wiem Ze mam zaznaczoną opcję resetu o 6 Rano.

Ale Jak zobaczysz rzut EKRANU w pliku paczkę pobrałem Po godzinie 12 a grałem od ok 10:30.

 

Czy mogę tutaj wkleić link do statystyk sesji które by mnie interesowały w twojej paczce?

post-6039-0-76235800-1450679144_thumb.jp

Edited by snikers1984
Link to comment
  • Administrator

Proponuje przeinstalowac paczke bez zaznaczania tej opcji. Wiecej nie pomoge, lepiej pytac tego co robil te statystyki, bedzie wiedzial czemu jego mod dziala tak a nie inaczej.

 

Upewnij sie jeszcze ze w konfigu statow masz te opcje "dailyAutoReset": false (res_mods\0.9.13\scripts\client\mods\stat\config.json)

 

Mozesz tu dac linka, ale nie gwarantuje ze bede o tym pamietal.

Link to comment

osobiście myślę, że koledze chodzi o zupełnie co innego... bo reset o 6 rano działa ok i statystyki działają ok ale jeśli graliśmy wcześniej i mamy już jakieś statystyki widoczne i ponownie rozpoczniemy instalacje dodatku to mimo zaznaczenia na ostatniej stronie wybory opcji ...zachowaj statystyki... to mimo pozostawienia tego parametru zaznaczonego statystyki wracają do 0 i osobiście sądzę, że problem leży w działaniu tej opcji bo tak jest u mnie.... Nowa instalacja dodatku czy jego aktualizacja powoduje reset statystyk. testowane na trzech ostatnich wersjach paczki i na wersji 9.13.8 też tak wystpuje więc w/g mnie to nie wina statystyk tylko opcji instalacji

Pozdrawiam

 

 

 

 

Proponuje przeinstalowac paczke bez zaznaczania tej opcji. Wiecej nie pomoge, lepiej pytac tego co robil te statystyki, bedzie wiedzial czemu jego mod dziala tak a nie inaczej.

 

Upewnij sie jeszcze ze w konfigu statow masz te opcje "dailyAutoReset": false (res_mods\0.9.13\scripts\client\mods\stat\config.json)

 

Mozesz tu dac linka, ale nie gwarantuje ze bede o tym pamietal.

Link to comment

Osobiście mam zainstalowanego noda i avasta i win10 oraz win8.1 na obu to u  mnie występuje. Osobiście mi to nie przeszkadza i radzę sobie ręcznie ze statystykami ale nie zmienia to faktu że tak się dzieje przy ponownej instalacji.

 

Zabezpieczanie pliku statystyk dziala ok, testowalem to pare razy, mechanizm nie zmienil sie od dawna (od 1.5 roku), wiec jesli tego nie robi to winny jest raczej komp niz instalator, ew. jakas apka antywirusowa staje sie zbyt wrazliwa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.