Jump to content

Pogarsza się grafika


Recommended Posts

Witam.

Mam taki oto problem od wczoraj (wcześniej tego nie miałem).Po odpaleniu bitwy po chwili pogarsza się grafika momentami bardziej a czasami mniej. Mam wrażenie jakby komp nie dawał rady (mam z tego roku komputer, więc w miarę nowy). Przy obracaniu wieżyczką rozmazuje się obraz. Największe pogorszenia są podczas strzałów i trafień. Wtedy są jakby lagi czy coś bo strzelam a czołg już się przesunął. Dodam, że internet też jest ok (ping na poziomie 50-60). Przeinstalowywałem paczkę modów kilka razy bezskutecznie.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

xvm.log

post-8050-0-89369000-1451308519_thumb.jp

post-8050-0-81002700-1451308537_thumb.jp

Link to comment
  • Administrator

W logach znalazlem ze instalowales w trybie Normalna instalacja, zobacz na Czystej, to jest obowiazkowa wrecz opcja chyba ze wiesz co robisz.

 

Z innej beczki jak ustawiles grafike w opcjach gry? Mozesz pokazac screenshoty. Mozliwe ze jest cos co dostosowuje grafike do danej chwili, w innej grze tak mialem ze mimo iz mam dość mocny komputer to w grze z powodu tej opcji grafika przestawiala sie momentami na jakąś minimalną...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.