Jump to content

Nie da się zalogować "zostałeś rozłączony z serwerem"


Recommended Posts

Mam dziwny błąd podczas grania w momencie śmierci czekając do końca bitwy lub wychodząc do garażu wyskakuje mi takie okienko (plik 1) jedyną opcją jest zamkniecie gry i włączenie od nowa i przy próbie zalogowania wyskakuje "zostałeś rozłączony z serwerem" i nie można się zalogować do garażu. W trybie bezpiecznym bez modów można, nawet reset komputera nie pomaga dopiero zainstalowanie modów od nowa. Zdążyło się to kilka razy i za każdym razem próbowałem zmienić mody instalowane ale i tak to wyskakuje.

 

Przy ostatnim screnie wyskakuje okienko że jestem zalogowany na serwerze 1 przy ręcznej zmianie na serwer 2 wyskakuje "zostałeś rozłączony z serwerem"

post-3788-0-90856300-1456955295_thumb.jp

post-3788-0-74847400-1456955301_thumb.jp

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Options.inf

python.log

xvm.log

post-3788-0-26117600-1456956342_thumb.jp

Edited by kojottus
Link to comment
  • Administrator

Wybrales instalacje Hangaru Hangman, i on ma taka opcje ze ustawia ostatnia pozycje gdzie zginales na mapie jako aktualny garaz, mozna to wylaczyc w opcjach tego moda w garazu, klikajac na ikonke garazu.

 

Co do problemow z serverem ze po rozlaczeniu loguje do innego serwera, to dzieje sie to przez to ze wybrales automatyczne logowanie.

 

Co do samych problemow ze wywala z serwera to watpie aby jakis mod na to wplywal, raczej net/komp na ktorym sie gra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.